WordPress Porady, Sztuczki, I Pomocne Porady, Aby Rozpocząć

WordPress oferuje wiele, i dlatego jest to najbardziej popularna platforma do blogowania online. Zabierz swojego bloga na nowe wyżyny dzięki narzędziom WordPress. Ten artykuł nauczy Cię, jak uzyskać jak najwięcej z WordPress.

Pamiętaj, aby wybrać projekt, który nie jest taki sam jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To kuszące, aby spróbować zrobić to, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć wiele z nich. Upewnij się, że Twój blog podkreśla swoją indywidualność.

Dowiedz się, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem. Zwiększone planowanie prowadzi do lepszego bloga. Dowiedz się, co możesz o SEO lub optymalizacji wyszukiwarki, i Dowiedz się, jak tworzyć atrakcyjne treści dla odwiedzających. Dowiedz się, jak można korzystać z WordPress do najwyższej przewagi. To pomoże upewnić się, że nie masz trudny czas po uruchomieniu.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Oczyść zawartość i komentarze, które nie dodają żadnej wartości do swojej witryny. W ten sposób, Strona pozostaje odpowiednia dla zainteresowanych ludzi, którzy go przeczytać. Użyj Akismet, jeśli potrzebujesz wtyczki to zrobić.

Możesz spędzić trochę czasu, dokonując zmian, tylko aby zobaczyć, że nie zostały one wprowadzone. To nie zawsze jest prawdą. Wyczyść pamięć podręczną, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem. Zapisz zmiany przytrzymując przycisk „Shift” podczas odświeżania przeglądarki.

Twoje zdjęcia są innym sposobem, aby zwiększyć swoje rankingi z wyszukiwarek. Zawsze twórz alternatywne znaczniki tekstu i tytułów dla obrazów. Jeśli ktoś zdecyduje się przypiąć obraz do Pinteresta, Twój tytuł będzie wyświetlany na ekranie.

Twoja nazwa użytkownika nigdy nie powinna być „admin” lub coś podobnego. To sprawia, że się bardziej podatne na boty. Następnie cała witryna jest zagrożona. Przejdź do strony konta i Usuń nazwy użytkowników, które są rodzajowe. Następnie wybierz inną nazwę.

Bezpieczeństwo na swojej stronie WordPress jest bardzo ważne, więc zrobić swoje hasło silny i zachować to bezpieczne. Na początku, że tylko pobrać wtyczki z witryn, które są godne zaufania i sprawdzić opinie przed zainstalowaniem czegokolwiek. Gdy witryna kończy się posiekany lub zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, stracisz wszystko, co zostało zbudowane.

Upewnij się, że wszystkie multimedia są w porządku. To kuszące, aby przesłać zdjęcia do biblioteki bezpośrednio, jednak rzeczy mogą łatwo się zdezorganizować. Utwórz foldery przeznaczone dla obrazów na każdym kroku. Jeśli chcesz ponownie użyć obrazu, możesz go łatwo znaleźć.

Pamiętaj, aby zaktualizować wtyczki. Możesz stworzyć potężną stronę internetową za pomocą wtyczek. Jednak otrzymują aktualizacje, podobnie jak zwykłe aplikacje. Brak konieczności niepośostajenia się na bieżąco z instalacją aktualizacji może spowodować, że przegapisz krytyczne uaktualnienia. Jest nawet możliwe, aby wtyczka przestała działać całkowicie.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Zawsze używaj najnowszej wersji WordPressa. Te aktualizacje mogą rozwiązać pewne problemy z WordPress, w tym luki w zabezpieczeniach. Korzystanie ze starszych wersji sprawi, że Twoja witryna będzie podatna na ataki szpiegowskie. Dlatego ważne jest, aby zainstalować aktualizacje, jak tylko wyjdą.

Możesz zaplanować posty na blogu za pomocą WordPressa. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu w dłuższej perspektywie. Zlokalizuj ekran Edycja i Znajdź pole Publikuj. Powinieneś wtedy zobaczyć pewien pudło ów mówi „publikować od razu”. Możesz wprowadzić datę i godzinę księgowania posta. Wybierz OK. Przeczytaj „Harmonogram” ekranu, a następnie wybierz „Harmonogram”, jeśli wszystko jest w porządku.

Menu rozwijane powinno być ignorowane, jeśli chodzi o wybór nagłówka posta. Zamiast tego użyj skrótów klawiaturowych. Możesz nacisnąć przycisk CTRL, a następnie liczbę od 1 do 6, aby wybrać pomiędzy różnymi opcjami. Pozwala to zaoszczędzić czas, jeśli często korzystasz z nagłówków.

Czy Twoja strona WordPress wygląda na zaśmieconą? Wyeliminuj kilka pól wyświetlanych na stronie. Poszukaj „Opcje ekranu” w oknie WordPress, aby je znaleźć. Kliknij ten przycisk, aby uzyskać menu, które pozwala wyłączyć dowolne z pól.

Wybierz hosta dla WordPress z narzędziami, które umożliwiają łatwe instalowanie WordPressa. To sprawia, że nie ma wiele kłopotów podczas konfigurowania bloga. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz domenę bloga, podobnie jak skojarzona baza danych.

Nie zapomnij o opcji „Czytaj więcej”. Nie każdy chce zobaczyć pierwszą stronę bloga pełną tekstu. Pozwól odwiedzającym zdecydować, ile chcą zobaczyć. Nie robi tego da bloga niechlujny wygląd.

Pluginy nie muszą być wolne, aby być wartościowym. Rozważmy wartość własnego czasu i stos go z ceną wtyczki. To może być warte swojej ceny, jeśli ma zamiar zwolnić dużo czasu dla Ciebie.

Nie musisz tworzyć całej witryny samodzielnie. Jeśli możesz przyprowadzić kogoś zatrudnionego lub wolontariusza, możesz zaoszczędzić czas, wykonując pracę poprawnie wykonaną za pierwszym razem. Jeśli tak jest, powinieneś dołączyć do ciebie ta osoba.

Niektóre posty można przechowywać w trybie nieopublikowanym. Nadal można je modyfikować, ale opinia publiczna ich nie widzi. Publikuj posty, które chcesz opublikować po upewnieniu się, że jest to dobra treść.

WordPress zyskał dużą popularność i nie bez powodu. Oczywiście WordPress ma szeroki zakres możliwości. Staniesz się lepszym blogerem, jeśli zrozumiesz, jak korzystać z narzędzi, które oferuje WordPress. Zrób to za pomocą powyższych wskazówek.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,