Wielkie Porady I Wskazówki Dla Blogów Z WordPress

WordPress jest bardzo popularnym narzędziem blogów w tych dniach. To zmienia internet na lepsze. To może wydawać się trudne w użyciu, ale gdy masz odpowiednie informacje, można znacznie zmniejszyć jego trudności. Czytaj dalej, aby uzyskać solidne porady na temat tworzenia WordPress pracy dla Ciebie.

Pamiętaj, aby wybrać projekt, który nie jest taki sam jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To kuszące, aby spróbować zrobić to, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć wiele z nich. Upewnij się, że Twój blog podkreśla swoją indywidualność.

Zapoznania się z opcji i narzędzi, które są do Państwa dyspozycji, gdy blog z WordPress. Na przykład kliknięcie zlewu kuchennego da Ci takie opcje, jak Importowanie i formatowanie postów. Użyj tego dla wielu opcji formatowania.

Upewnij się, że używasz Alt i tytuł. Tagi tekstowe podczas przesyłania zdjęć do postów. Możesz umieścić frazy SEO w tych miejscach, i tych osób, które nie widzą zdjęcia w witrynie będzie wiedział, co powinno być tam.

Dowiedz się, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem. Zwiększone planowanie prowadzi do lepszego bloga. Dowiedz się, co możesz o SEO lub optymalizacji wyszukiwarki, i Dowiedz się, jak tworzyć atrakcyjne treści dla odwiedzających. Dowiedz się, jak można korzystać z WordPress do najwyższej przewagi. To pomoże upewnić się, że nie masz trudny czas po uruchomieniu.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Oczyść zawartość i komentarze, które nie dodają żadnej wartości do swojej witryny. W ten sposób, Strona pozostaje odpowiednia dla zainteresowanych ludzi, którzy go przeczytać. Użyj Akismet, jeśli potrzebujesz wtyczki to zrobić.

Twoje posty są domyślnie wyświetlane chronologicznie; można jednak to zmienić. Musisz zmienić daty, aby zmienić kolejność listy. Najpierw otwórz post i Znajdź datę w prawym górnym rogu. Aby zmienić pozycję postów, kliknij datę i zmień ją.

Czy masz dużo komentarzy? To może być trudne do przewidzenia przez wszystkie z nich, dla siebie i innych. Dołącz wtyczkę, która doda numery do stron w tej sekcji. To narzędzie nawigacyjne pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by Twoja strona wyglądała na zorganizowane.

Prace nad dokonaniem pozdrowienia znaleźć na początku strony WordPress jeszcze lepiej. To sprawi, że odwiedzający poczują się jak Twój blog jest bardziej osobiste. Uczyni to witryny wyglądają bardziej zachęcająco.

Zezwalaj użytkownikom na wysyłanie artykułów, jeśli chcą. Ma to kluczowe znaczenie dla dzielenia się, jak również, ponieważ wielu użytkowników może brakować Twitter lub Facebook dostęp do pracy, ale mogą chcieć podzielić się tymi artykułami. Możesz użyć wtyczki o nazwie WP-email, aby pomóc w tym.

Bezpieczeństwo na swojej stronie WordPress jest bardzo ważne, więc zrobić swoje hasło silny i zachować to bezpieczne. Na początku, że tylko pobrać wtyczki z witryn, które są godne zaufania i sprawdzić opinie przed zainstalowaniem czegokolwiek. Gdy witryna kończy się posiekany lub zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, stracisz wszystko, co zostało zbudowane.

Upewnij się, że wszystkie multimedia są w porządku. To kuszące, aby przesłać zdjęcia do biblioteki bezpośrednio, jednak rzeczy mogą łatwo się zdezorganizować. Utwórz foldery przeznaczone dla obrazów na każdym kroku. Jeśli chcesz ponownie użyć obrazu, możesz go łatwo znaleźć.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Użyj wtyczki wewnętrznego linkowania, aby połączyć swoje posty razem, dając czytelnikowi więcej treści do korzystania z witryny. Te pluginy doda 3 do 5 linków pod każdym postami zgodnie z znaczenia tagów na stanowiskach w witrynie.

Czy Twoja strona WordPress wygląda na zaśmieconą? Wyeliminuj kilka pól wyświetlanych na stronie. Poszukaj „Opcje ekranu” w oknie WordPress, aby je znaleźć. Kliknij ten przycisk, aby uzyskać menu, które pozwala wyłączyć dowolne z pól.

Wybierz hosta dla WordPress z narzędziami, które umożliwiają łatwe instalowanie WordPressa. To sprawia, że nie ma wiele kłopotów podczas konfigurowania bloga. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz domenę bloga, podobnie jak skojarzona baza danych.

Pomyśl o podkreślając wszelkie komentarze pozostawione przez autora postu na blogu. W komentarzach często występują obawy i pytania. Z wszystkich komentarzy w tej dziedzinie, może nawet nie zobaczyć pytania, które zostały zadane. Upewnij się, że komentarze autora są podświetlone w kontrastowym kolorze. Dzięki temu łatwiej je widzieć.

Nie zapomnij o opcji „Czytaj więcej”. Nie każdy chce zobaczyć pierwszą stronę bloga pełną tekstu. Pozwól odwiedzającym zdecydować, ile chcą zobaczyć. Nie robi tego da bloga niechlujny wygląd.

Jeśli chcesz przetestować zmiany na swoim blogu bez wprowadzania tych zmian na żywo, Utwórz duplikat witryny w innym folderze z duplikatem, identyczną bazą danych. Dzięki temu te zmiany mogą spowodować uszkodzenie całej witryny, powodując utratę sprzedaży.

Nie musisz tworzyć całej witryny samodzielnie. Jeśli możesz przyprowadzić kogoś zatrudnionego lub wolontariusza, możesz zaoszczędzić czas, wykonując pracę poprawnie wykonaną za pierwszym razem. Jeśli tak jest, powinieneś dołączyć do ciebie ta osoba.

Niektóre posty można przechowywać w trybie nieopublikowanym. Nadal można je modyfikować, ale opinia publiczna ich nie widzi. Publikuj posty, które chcesz opublikować po upewnieniu się, że jest to dobra treść.

Badanie WordPress pomoże Ci zbudować typ witryny, którą sobie wyobrażasz. Blogowanie na WordPress może naprawdę umieścić swój blog na mapie. Czytaj dalej, aby poprawić swoją wiedzę na temat narzędzia.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,