Blog Like A Pro: Porady I Wskazówki Dotyczące Korzystania Z WordPress

Czy rozumiesz, jak działa WordPress? Czy wiesz jak pracować z najlepszymi wtyczkami? Czy bezpieczeństwo cię martwi? Ważne jest, aby dowiedzieć się, jak zbudować angażującą stronę internetową, aby uzyskać jak największy ruch. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o WordPressie.

Pamiętaj, aby wybrać projekt, który nie jest taki sam jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To kuszące, aby spróbować zrobić to, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć wiele z nich. Upewnij się, że Twój blog podkreśla swoją indywidualność.

Upewnij się, że używasz Alt i tytuł. Tagi tekstowe podczas przesyłania zdjęć do postów. Możesz umieścić frazy SEO w tych miejscach, i tych osób, które nie widzą zdjęcia w witrynie będzie wiedział, co powinno być tam.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Uprość adres URL, eliminując znaki specjalne. Te postacie mogą sprawić, że rzeczy są prawdziwym kłopotem. Spróbuj skrócić wszystkie adresy URL, aby uniknąć przytłaczające odwiedzających. Spróbuj użyć tylko słowa kluczowe.

Twoje posty są domyślnie wyświetlane chronologicznie; można jednak to zmienić. Musisz zmienić daty, aby zmienić kolejność listy. Najpierw otwórz post i Znajdź datę w prawym górnym rogu. Aby zmienić pozycję postów, kliknij datę i zmień ją.

Czy masz dużo komentarzy? To może być trudne do przewidzenia przez wszystkie z nich, dla siebie i innych. Dołącz wtyczkę, która doda numery do stron w tej sekcji. To narzędzie nawigacyjne pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by Twoja strona wyglądała na zorganizowane.

Twoje zdjęcia są innym sposobem, aby zwiększyć swoje rankingi z wyszukiwarek. Zawsze twórz alternatywne znaczniki tekstu i tytułów dla obrazów. Jeśli ktoś zdecyduje się przypiąć obraz do Pinteresta, Twój tytuł będzie wyświetlany na ekranie.

Zezwalaj użytkownikom na wysyłanie artykułów, jeśli chcą. Ma to kluczowe znaczenie dla dzielenia się, jak również, ponieważ wielu użytkowników może brakować Twitter lub Facebook dostęp do pracy, ale mogą chcieć podzielić się tymi artykułami. Możesz użyć wtyczki o nazwie WP-email, aby pomóc w tym.

Twoja nazwa użytkownika nigdy nie powinna być „admin” lub coś podobnego. To sprawia, że się bardziej podatne na boty. Następnie cała witryna jest zagrożona. Przejdź do strony konta i Usuń nazwy użytkowników, które są rodzajowe. Następnie wybierz inną nazwę.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Zawsze używaj najnowszej wersji WordPressa. Te aktualizacje mogą rozwiązać pewne problemy z WordPress, w tym luki w zabezpieczeniach. Korzystanie ze starszych wersji sprawi, że Twoja witryna będzie podatna na ataki szpiegowskie. Dlatego ważne jest, aby zainstalować aktualizacje, jak tylko wyjdą.

Podczas wyszukiwania wtyczek, upewnij się, aby przeczytać opinie. Te pluginy nie są takie trudne do stworzenia. Nie chcesz używać wtyczki, która ma wiele zgłoszonych błędów i wad. Wtyczki z kilkoma pobieraniem i wysokimi ocenami są zwykle bezpieczniejsze.

Czy Twoja strona WordPress wygląda na zaśmieconą? Wyeliminuj kilka pól wyświetlanych na stronie. Poszukaj „Opcje ekranu” w oknie WordPress, aby je znaleźć. Kliknij ten przycisk, aby uzyskać menu, które pozwala wyłączyć dowolne z pól.

Wybierz hosta dla WordPress z narzędziami, które umożliwiają łatwe instalowanie WordPressa. To sprawia, że nie ma wiele kłopotów podczas konfigurowania bloga. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz domenę bloga, podobnie jak skojarzona baza danych.

Pozwól ludziom komentować Twoją witrynę. Pozwala to na lepszą interakcję z osobami uzyskujących dostęp do witryny, wywołując poczucie społeczności. Są dostępne wtyczki, dzięki czemu można zatwierdzić komentarze, zanim pojawią się na stronie, więc nie musisz się martwić o reklamodawców i spamerów.

Użyj różnych narzędzi do tworzenia blogów. Nie lubisz deski rozdzielczej WordPress? Wypróbuj program Windows Live Writer, program innej firmy do tworzenia blogów. Wiele narzędzi może działać dobrze w połączeniu z WordPress w ten sposób. Spróbuj i zobacz, co lubisz najbardziej.

Pomyśl o podkreślając wszelkie komentarze pozostawione przez autora postu na blogu. W komentarzach często występują obawy i pytania. Z wszystkich komentarzy w tej dziedzinie, może nawet nie zobaczyć pytania, które zostały zadane. Upewnij się, że komentarze autora są podświetlone w kontrastowym kolorze. Dzięki temu łatwiej je widzieć.

Nie zapomnij o opcji „Czytaj więcej”. Nie każdy chce zobaczyć pierwszą stronę bloga pełną tekstu. Pozwól odwiedzającym zdecydować, ile chcą zobaczyć. Nie robi tego da bloga niechlujny wygląd.

Witryny powinny zawierać obrazy. Stare powiedzenie, że zdjęcia są warte tysiąc słów, odnosi się do dziś. To daje witrynie więcej pizazz. Upewnij się, że czytelnicy i wyszukiwarki zarówno zauważyć swoje obrazy poprzez dobre wykorzystanie tytułów, jak również alt tagów tekstowych w opisie go.

Wiesz więcej o pracy WordPresspo przeczytaniu tych informacji. Jest tak wiele informacji, które można wiedzieć, od wtyczek po zabezpieczenia i wiele innych. Te pomysły są doskonałym miejscem do rozpoczęcia. Użyj tego artykułu jako odwołania, aby upewnić się, że robisz rzeczy dobrze.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,