W OdNiesieniu Do WordPress, Dostarczamy Najlepsze Porady

Jeśli jesteś zaangażowany w świat blogów, prawdopodobnie już wiesz trochę o WordPress. Istnieje wiele osób, które nie wiedzą, co WordPress może zrobić. Te informacje mogą pomóc ci dowiedzieć się więcej o WordPress i jak najbardziej korzystać z niego.

Zapoznania się z opcji i narzędzi, które są do Państwa dyspozycji, gdy blog z WordPress. Na przykład kliknięcie zlewu kuchennego da Ci takie opcje, jak Importowanie i formatowanie postów. Użyj tego dla wielu opcji formatowania.

To jest łatwy wobec czynić wideo blogging rezygnować WordPress. Musisz zrobić kilka preparatów; jednak warto. Użytkownicy Internetu są zazwyczaj naprawdę wizualne. To może być doskonałym narzędziem do wyjaśnienia, co chcesz powiedzieć.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Oczyść zawartość i komentarze, które nie dodają żadnej wartości do swojej witryny. W ten sposób, Strona pozostaje odpowiednia dla zainteresowanych ludzi, którzy go przeczytać. Użyj Akismet, jeśli potrzebujesz wtyczki to zrobić.

Twoje posty są domyślnie wyświetlane chronologicznie; można jednak to zmienić. Musisz zmienić daty, aby zmienić kolejność listy. Najpierw otwórz post i Znajdź datę w prawym górnym rogu. Aby zmienić pozycję postów, kliknij datę i zmień ją.

Twoja nazwa użytkownika nigdy nie powinna być „admin” lub coś podobnego. To sprawia, że się bardziej podatne na boty. Następnie cała witryna jest zagrożona. Przejdź do strony konta i Usuń nazwy użytkowników, które są rodzajowe. Następnie wybierz inną nazwę.

Bezpieczeństwo na swojej stronie WordPress jest bardzo ważne, więc zrobić swoje hasło silny i zachować to bezpieczne. Na początku, że tylko pobrać wtyczki z witryn, które są godne zaufania i sprawdzić opinie przed zainstalowaniem czegokolwiek. Gdy witryna kończy się posiekany lub zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, stracisz wszystko, co zostało zbudowane.

Używaj ukierunkowanych opisów i tytułów. Potencjalni czytelnicy widzą te pierwsze z powodu aukcji wyszukiwarek. Nie pomijać znaczenia tego faktu. Skryba, który jest oprogramowanie SEO, pozwala na dodatkową kontrolę nad takimi problemami WordPress. Możesz edytować takie elementy, aby zwiększyć liczbę odwiedzających.

Pamiętaj, aby zaktualizować wtyczki. Możesz stworzyć potężną stronę internetową za pomocą wtyczek. Jednak otrzymują aktualizacje, podobnie jak zwykłe aplikacje. Brak konieczności niepośostajenia się na bieżąco z instalacją aktualizacji może spowodować, że przegapisz krytyczne uaktualnienia. Jest nawet możliwe, aby wtyczka przestała działać całkowicie.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Zawsze używaj najnowszej wersji WordPressa. Te aktualizacje mogą rozwiązać pewne problemy z WordPress, w tym luki w zabezpieczeniach. Korzystanie ze starszych wersji sprawi, że Twoja witryna będzie podatna na ataki szpiegowskie. Dlatego ważne jest, aby zainstalować aktualizacje, jak tylko wyjdą.

Pamiętaj, aby z powrotem bloga. Zaktualizuj go regularnie. Spróbuj użyć wtyczki WordPress jak Xcloner. Wykorzystaj wszelkie wtyczki lub witryny, które chcesz w celu tworzenia kopii zapasowych bloga. Wystarczy mieć pewność, że kopię zapasową w wielu lokalizacjach. Nie chcesz zaryzykować utraty wszystkich wpisów na blogu.

Użyj wtyczki wewnętrznego linkowania, aby połączyć swoje posty razem, dając czytelnikowi więcej treści do korzystania z witryny. Te pluginy doda 3 do 5 linków pod każdym postami zgodnie z znaczenia tagów na stanowiskach w witrynie.

Podczas wyszukiwania wtyczek, upewnij się, aby przeczytać opinie. Te pluginy nie są takie trudne do stworzenia. Nie chcesz używać wtyczki, która ma wiele zgłoszonych błędów i wad. Wtyczki z kilkoma pobieraniem i wysokimi ocenami są zwykle bezpieczniejsze.

Pozwól ludziom komentować Twoją witrynę. Pozwala to na lepszą interakcję z osobami uzyskujących dostęp do witryny, wywołując poczucie społeczności. Są dostępne wtyczki, dzięki czemu można zatwierdzić komentarze, zanim pojawią się na stronie, więc nie musisz się martwić o reklamodawców i spamerów.

Pomyśl o podkreślając wszelkie komentarze pozostawione przez autora postu na blogu. W komentarzach często występują obawy i pytania. Z wszystkich komentarzy w tej dziedzinie, może nawet nie zobaczyć pytania, które zostały zadane. Upewnij się, że komentarze autora są podświetlone w kontrastowym kolorze. Dzięki temu łatwiej je widzieć.

Pluginy nie muszą być wolne, aby być wartościowym. Rozważmy wartość własnego czasu i stos go z ceną wtyczki. To może być warte swojej ceny, jeśli ma zamiar zwolnić dużo czasu dla Ciebie.

Jeśli chcesz przetestować zmiany na swoim blogu bez wprowadzania tych zmian na żywo, Utwórz duplikat witryny w innym folderze z duplikatem, identyczną bazą danych. Dzięki temu te zmiany mogą spowodować uszkodzenie całej witryny, powodując utratę sprzedaży.

Nie musisz tworzyć całej witryny samodzielnie. Jeśli możesz przyprowadzić kogoś zatrudnionego lub wolontariusza, możesz zaoszczędzić czas, wykonując pracę poprawnie wykonaną za pierwszym razem. Jeśli tak jest, powinieneś dołączyć do ciebie ta osoba.

Niektóre posty można przechowywać w trybie nieopublikowanym. Nadal można je modyfikować, ale opinia publiczna ich nie widzi. Publikuj posty, które chcesz opublikować po upewnieniu się, że jest to dobra treść.

WordPress nie jest nowym programem, a wielu blogerów ma co najmniej mijającą znajomość w nim przez lata. Jednak tylko kilku blogerów faktycznie używa WordPressa w pełni swojego potencjału. Mam nadzieję, że ten artykuł pokazał, że nie zawiedziesz się tą wspaniałą platformą i że możesz ją wykorzystać na swoją korzyść.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,