Porady I Wskazówki Dla Poprawy Umiejętności WordPress

Możesz pomyśleć, że korzystanie z WordPressa jest łatwe, ale nie masz pełnej racji. Jeśli jesteś nowy na tej platformie, to z pewnością można skorzystać z przydatnych porad. Pamiętaj, że dowiedziawszy się więcej o WordPressie, tym lepszy będzie bloger. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych i wnikliwych porad, które pomogą Ci rozpocząć poszukiwania wiedzy.

Pamiętaj, aby wybrać projekt, który nie jest taki sam jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To kuszące, aby spróbować zrobić to, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć wiele z nich. Upewnij się, że Twój blog podkreśla swoją indywidualność.

Zapoznania się z opcji i narzędzi, które są do Państwa dyspozycji, gdy blog z WordPress. Na przykład kliknięcie zlewu kuchennego da Ci takie opcje, jak Importowanie i formatowanie postów. Użyj tego dla wielu opcji formatowania.

To jest łatwy wobec czynić wideo blogging rezygnować WordPress. Musisz zrobić kilka preparatów; jednak warto. Użytkownicy Internetu są zazwyczaj naprawdę wizualne. To może być doskonałym narzędziem do wyjaśnienia, co chcesz powiedzieć.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Uprość adres URL, eliminując znaki specjalne. Te postacie mogą sprawić, że rzeczy są prawdziwym kłopotem. Spróbuj skrócić wszystkie adresy URL, aby uniknąć przytłaczające odwiedzających. Spróbuj użyć tylko słowa kluczowe.

Twoje zdjęcia są innym sposobem, aby zwiększyć swoje rankingi z wyszukiwarek. Zawsze twórz alternatywne znaczniki tekstu i tytułów dla obrazów. Jeśli ktoś zdecyduje się przypiąć obraz do Pinteresta, Twój tytuł będzie wyświetlany na ekranie.

Twoja nazwa użytkownika nigdy nie powinna być „admin” lub coś podobnego. To sprawia, że się bardziej podatne na boty. Następnie cała witryna jest zagrożona. Przejdź do strony konta i Usuń nazwy użytkowników, które są rodzajowe. Następnie wybierz inną nazwę.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Zawsze używaj najnowszej wersji WordPressa. Te aktualizacje mogą rozwiązać pewne problemy z WordPress, w tym luki w zabezpieczeniach. Korzystanie ze starszych wersji sprawi, że Twoja witryna będzie podatna na ataki szpiegowskie. Dlatego ważne jest, aby zainstalować aktualizacje, jak tylko wyjdą.

Użyj wtyczki wewnętrznego linkowania, aby połączyć swoje posty razem, dając czytelnikowi więcej treści do korzystania z witryny. Te pluginy doda 3 do 5 linków pod każdym postami zgodnie z znaczenia tagów na stanowiskach w witrynie.

Czy trudno jest trzymać się harmonogramu, jeśli chodzi o kiedy pisać na swojej stronie? Jest to możliwe, aby uzyskać historię lub blogu napisany z wyprzedzeniem, a następnie zaplanować go do postu, gdy chcesz. Jeśli otworzysz nowy post, istnieje opcja dla przyszłego artykułu. Zmniejszy to stres w uzyskaniu treści na czas.

Podczas wyszukiwania wtyczek, upewnij się, aby przeczytać opinie. Te pluginy nie są takie trudne do stworzenia. Nie chcesz używać wtyczki, która ma wiele zgłoszonych błędów i wad. Wtyczki z kilkoma pobieraniem i wysokimi ocenami są zwykle bezpieczniejsze.

Pozwól ludziom komentować Twoją witrynę. Pozwala to na lepszą interakcję z osobami uzyskujących dostęp do witryny, wywołując poczucie społeczności. Są dostępne wtyczki, dzięki czemu można zatwierdzić komentarze, zanim pojawią się na stronie, więc nie musisz się martwić o reklamodawców i spamerów.

Pomyśl o podkreślając wszelkie komentarze pozostawione przez autora postu na blogu. W komentarzach często występują obawy i pytania. Z wszystkich komentarzy w tej dziedzinie, może nawet nie zobaczyć pytania, które zostały zadane. Upewnij się, że komentarze autora są podświetlone w kontrastowym kolorze. Dzięki temu łatwiej je widzieć.

Przed podjęciem próby utworzenia go za pomocą WordPressa należy opracować zarys potencjalnej witryny. Zdefiniuj, co masz nadzieję osiągnąć z tobą stronie internetowej i co chcesz, aby czytelnicy wiedzieć. Dzięki temu możesz zacząć świetnie, zamiast wprowadzać zmiany później.

Witryny powinny zawierać obrazy. Stare powiedzenie, że zdjęcia są warte tysiąc słów, odnosi się do dziś. To daje witrynie więcej pizazz. Upewnij się, że czytelnicy i wyszukiwarki zarówno zauważyć swoje obrazy poprzez dobre wykorzystanie tytułów, jak również alt tagów tekstowych w opisie go.

Pluginy nie muszą być wolne, aby być wartościowym. Rozważmy wartość własnego czasu i stos go z ceną wtyczki. To może być warte swojej ceny, jeśli ma zamiar zwolnić dużo czasu dla Ciebie.

Wyszukuj pomocne zasoby przed zaplanowaniem witryny na WordPress. Na przykład grupy mediów społecznościowych, fora i blogi to świetne miejsca, w których można uzyskać doskonałą radę. Te strony są doskonałym sposobem, aby uzyskać odpowiedzi na problemy, ponieważ powstają.

Regularnie skrywuj swoją witrynę WordPress za pomocą funkcji Eksportuj. Spowoduje to utworzenie bazy danych historii, której można użyć w celach informacyjnych lub w celu ponownego uruchomienia komputera.

Przed użyciem funkcji „eksportuj” utwórz kopię zapasową plików i obrazów. Skopiuj wszystko z panelu sterowania po zalogowaniu.

Pomyśl o wtyczkach, które już zainstalowałeś na swojej stronie przed użyciem nowych uaktualnień WordPress. Jeśli potrzebujesz wtyczek do pracy, może być mądry, aby powstrzymać się od aktualizacji WordPress, dopóki nie wystąpią dodatkowe testy. Jeśli tego nie zrobisz, niektóre narzędzia i wtyczki mogą przestać działać.

WordPress jest trudne, jeśli nie wiesz, co robisz. Jednak po przeczytaniu tego artykułu, należy mieć lepsze zrozumienie programu. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować to, czego właśnie się nauczyłeś, i możesz być na drodze do sukcesu!

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,