Oprogramowanie właściwie dopasowane do magazynu

Zanim wybierze się jakiekolwiek oprogramowanie do użytkowania w firmach niezbędne jest określenie konkretnych potrzeb, na które poszczególne funkcje dostępne w wybieranym programie powinny odpowiadać. Bardzo ważne jest z tego powodu jest bardzo dokładne przetestowanie wybieranych programów do obsługi firmy. Przy wybieraniu programów magazynowych można skorzystać z wersji demonstracyjnych.

Wybierając programy magazynowe niezbędne jest branie pod uwagę:

– funkcjonalności
– bezpieczeństwa
– stabilności działania
– bezawaryjności.

Funkcjonalne programy

Przy wybieraniu niemal każdego typu oprogramowania bardzo ważne jest zdecydowanie się na takie, które jest wygodne w użytkowaniu. Nawet jeśli w programie zastosowano wiele skomplikowanych funkcji dobrze jest, gdy można łatwo z nich skorzystać. Zależy to bezpośrednio od tego w jaki sposób poszczególne funkcje są rozmieszczone w programie. Ocenę tego jak funkcjonalny jest program można dokonać po jego sprawdzeniu. Jest to jeden z atutów, które posiada program magazynowy LoMag, który oferuje dostęp do bardzo rozbudowanego demo, w którym można zapoznać się z niemal wszystkimi funkcjami oferowanymi przez to oprogramowanie. W ten sposób już na etapie testowania można dokładnie zapoznać się z tym, co oferuje oprogramowanie magazynowe.

Bezpieczeństwo użytkowania

Znaczenie bezpieczeństwa użytkowania oprogramowania stale rośnie. Wynika to z rosnącej liczby zagrożeń związanych z przechowywaniem danych czy przesyłaniem danych. Z tego powodu odpowiednie zabezpieczenie danych jest szczególnie ważne w przypadku używania oprogramowania przez wielu pracowników czy w różnych siedzibach firm. Wówczas postawienie na programy magazynowe oparte na sprawdzonych, skutecznych zabezpieczeniach danych ma bardzo duże znaczenie. W tym względzie LoMag oparty na technologiach Microsoft jest w stanie zapewnić sprawdzone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

Stabilność oprogramowania

Jeśli oprogramowanie jest regularnie używane w firmie wówczas niezbędne jest zdecydowanie się na takie, które pozwala zapewnić brak przerw w działaniu. W tym względzie lomag oferuje duża stabilność w działaniu programu. Ogranicza to zawieszanie się oprogramowania, które mogłoby prowadzić do przestojów w wykorzystywaniu oprogramowania w wybranych magazynach. Jest to szczególnie ważne, gdy wybrało się jeden typ oprogramowania do korzystania w wielu magazynach. Wówczas właściwe działanie programu ma bezpośrednie przełożenie na bezproblemowe obsługiwanie firmy.

Niezawodność i brak awarii

Nie bez znaczenia jest również niezawodność programów wykorzystywanych w firmach. Jeśli programy są awaryjne wówczas konieczne się znacznie częstsze korzystanie z obsługi technicznej. Stabilne środowisko Microsoft SQL Server jest jednym z powodów niskiej awaryjności LoMag. W ten sposób nie trzeba martwić się nadmierną ilością awarii nawet przy wykorzystaniu programu w wielu magazynach firmowych. Dodatkowo elastyczność oprogramowania sprawia, że można je zaadaptować do potrzeb występujących w różnych typach przedsiębiorstw.

#Artykuł sponsorowany

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,