Word – Excel – PowerPiont – Visio

Jak sama nazwa wskazuje są to programy dzięki którym możemy przeglądać (brak edycji i nadpisania) pliki Word, Excel i PowerPiont stworzone w Microsoft Office. Są to darmowe instalacje wydane przez Misrosoft, można je więc wykorzystywać w pracy i domu.

Excel Viewer

https://mojeprogramy.com/excel-viewer-download

Program Excel Viewer umożliwia otwieranie, przeglądanie oraz drukowanie skoroszytów programu Excel, nawet jeśli program Excel nie jest zainstalowany. Można również kopiować dane z programu Excel Viewer do innych programów. Nie można jednak edytować danych, zapisywać skoroszytów ani tworzyć nowych skoroszytów. Ten składnik do pobrania zastępuje program Excel Viewer 97 i wszystkie poprzednie wersje programu Excel Viewer.

Obsługiwane formaty plików – w programie można otwierać tylko pliki programu Excel (.xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xltm, .xls, .xlt, .xlm i .xlw). Można też w nim otwierać pliki z obsługą makr (.xlsm, .xltm i .xlm), ale bez możliwości uruchamiania ich makr.

PowerPiontViewer

https://mojeprogramy.com/powerpoint-viewer-download

Program PowerPoint Viewer umożliwia wierne odtwarzanie prezentacji utworzonych z użyciem dowolnych funkcji programu PowerPoint 97 i nowszych wersji. Za pomocą tego programu można także otwierać prezentacje programu Microsoft PowerPoint chronione hasłem. W programie PowerPoint Viewer można przeglądać i drukować prezentacje, ale nie można ich edytować.

Program PowerPoint Viewer jest przypisywany w rejestrze do plików ppt, pptx, pptm, pot, potx, potm, pps, ppsx i ppsm, jeśli na komputerze nie jest zainstalowana dana wersja programu PowerPoint. Dwukrotne kliknięcie plików zarejestrowanego typu powoduje ich otwarcie w programie PowerPoint Viewer.

Word Viewer

https://mojeprogramy.com/word-viewer-download

Program Word Viewer umożliwia wyświetlanie, drukowanie i kopiowanie dokumentów programu Word, nawet jeśli na komputerze nie zainstalowano programu Word. Ten składnik do pobrania zastępuje program Word Viewer 2003 i wszystkie poprzednie wersje programu Word Viewer.

Visio 2013 Viewer

https://mojeprogramy.com/visio-viewer-download

Korzystając z programu Microsoft Visio 2013 Viewer, użytkownicy programu Visio mogą swobodnie rozpowszechniać rysunki programu Visio (pliki z rozszerzeniem vsdx, vsdm, vsd, vdx, vdw, vstx, vstm, vst lub vtx) wśród członków zespołu, partnerów, klientów i innych osób, nawet jeśli odbiorcy nie mają na swoich komputerach zainstalowanego programu Visio. Program Internet Explorer zezwala także na drukowanie tych plików, jednak obszar drukowania jest ograniczony do wyświetlanej części rysunku.

Visio 2007 Viewer

https://mojeprogramy.com/visio2007-viewer-download

Program Visio 2007 Viewer umożliwia przeglądanie rysunków i diagramów programu Visio (utworzonych w programie Visio 5.0, 2000, 2002, 2003 lub 2007) w przeglądarce sieci Web Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

 

źródło textów i więcej na:

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/office.aspx

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,