PDF-XChange Viewer – bardzo dobra przeglądarka plików PDF

PDF-XChange Viewer to kolejna bardzo dobra przeglądarka plików PDF.

Jest on całkowicie darmowy do zastosowań domowych i biurowych. Do głównych jego zalet należy: prostota + funkcjonalność, szybkość działania i wbudowane funkcje. PDF-XChange Viewer jest na prawdę godny polecenia obok FoxitReader-a opisanego i też polecanego przeze mnie.

Oprócz podstawowych funkcji programu jakimi są: przeglądanie, kopiowanie, drukowanie, przeszukiwanie, dodawanie własnej treści i grafik oraz dodaje elementy takie jak: (strzałka, linia, prostokąt, owal, linia łamana, wielokąt, chmurkę, ramkę, wirtualną pieczątkę) umożliwia też – funkcja z którą się jeszcze nie spotkałem w innych przeglądarkach pdf – jest opcja eksportu do innych plików: BMP, PNG, GIF, TIFF, JPEG.

PDF-XChange-Viewer-2

pdf xchan eksport

pdf xchan ustawienia

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,