Korzystanie E-mail Marketingu Dla Maksymalnej Wydajności I Zasięgu

Dotarcie do potencjalnych klientów nabrało zupełnie nowego znaczenia od czasu powstania Internetu. E-mail marketing to wspaniały sposób na budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i klientami. Ten artykuł zawiera techniki i informacje, które mogą być niezbędne do pomyślnego planu marketingu e-mail dla Twojej firmy.

Zawsze uzyskaj pozwolenie przed dodaniem kogoś do listy e-mail. Jeśli tego nie zrobisz, klienci mogą odejść lub złożyć skargę na twój spam.

Zanim wyślesz e-maile, upewnij się, że je sprawdzasz. Każdy e-mail i biuletyn muszą być idealne. Przed wysłaniem każdej wiadomości wydrukuj przykład układu, aby upewnić się, że wiadomość jest wyświetlana zgodnie z oczekiwaniami. Nie zapomnij, jeśli masz wbudowane linki, aby sprawdzić linki, aby upewnić się, że działają prawidłowo.

Przed skontaktowaniem się z klientami za pośrednictwem poczty e-mail, należy zawsze uzyskać ich zgodę, aby to zrobić. Niechciane wiadomości e-mail są zwykle postrzegane jako spam i są ignorowane lub usuwane bez ich odczytywania. Wysyłanie wiadomości e-mail do osób, które nie udzieliły Ci na to zgody, może również naruszać zasady usługodawcy internetowych.

Duże święto to zwykle nie czas na ważną kampanię marketingową. Ludzie nie mają czasu, aby sprawdzić swoje e-maile tak bardzo, ponieważ są one z dala od pracy i mają ograniczony dostęp do swoich komputerów. Oczywiście, można skorzystać z niektórych wyjątków. Na przykład e-maile reklamujące wyprzedaż świąteczną lub kampanię Black Friday przyciągną uwagę niemal w każdej chwili.

Podczas projektowania materiałów e-mail staraj się nie nadużywania grafiki. Niektóre serwery poczty e-mail blokują grafikę, więc unikaj grafiki, aby skuteczniej otrzymywać wiadomości. Ponadto, twój poczta e-mail może skończyć się wysyłane do wiadomości-śmieci, jeśli zawiera zbyt wiele grafiki.

Użyj opinii, która jest zarówno aktywna, jak i pasywna, aby ulepszyć swoje kampanie marketingowe. Aktywna informacja zwrotna jest oczywista: poproś odwiedzających o sugestie i porady. Pasywne sprzężenie zwrotne na ogół nie jest widoczne dla czytelników. Istnieje wiele narzędzi i programów dostępnych, które powiedzą Ci linki, które uzyskać największą uwagę.

Nie wystawiaj e-maili, które wykorzystują obrazy, aby przekazać ludziom informacje, które są krytyczne. Wielu klientów poczty e-mail nie będzie automatycznie wyświetlać obrazów. W rezultacie wiadomości mogą być nieatrakcyjne lub nieczytelne, jeśli w angażowanych jest zbyt wiele obrazów. Umieść najbardziej krytyczne informacje w tekście, który jest jasny i mieć pewność, że wszystkie obrazy w wiadomościach e-mail mają tagi alternatywne, które są opisowe.

Upewnij się, że odbiorcy wiedzą, co robić. Wyraźnie powiedz im, jak otrzymywać oferty, które masz. Jeśli używasz linków, dołącz instrukcje, co z nimi zrobić. Czasami dobrze jest powtórzyć wezwanie do działania więcej niż raz w wiadomości e-mail. Możesz dołączyć go raz w nagłówku i raz na końcu wiadomości e-mail, na przykład.

Użyj materiału preheader, aby lepiej wykorzystać podglądy wiadomości e-mail. Marketingu wiadomości e-mail nazywają kilka pierwszych słów ciała e-maila „preheader”. Niektórzy klienci poczty e-mail, w tym Gmail, wyświetlają tekst natychmiast po temacie i są dobrym sposobem na zwrócenie uwagi czytelników.

Kiedy ludzie po raz pierwszy zarejestrują się w Twoich mailingach, mają miejsce, aby przynajmniej uzyskać swoje imię. Posiadanie ich nazwy do odniesienia sprawia, że wszelkie dalsze komunikacji masz z nimi bardziej osobiste i bardziej prawdopodobne, aby przyciągnąć ich uwagę. Ten osobisty dotyk pomaga wiadomościom e-mail uzyskać większą uwagę.

Aby utworzyć listę e-mail, umieść w witrynie opcję, aby czytelnicy mogli się zarejestrować i zacząć otrzymywać wiadomości e-mail. Możesz zapewnić osobom możliwość zarejestrowania się w celu zarejestrowania się w celu uzyskania wiadomości e-mail bezpośrednio w Twojej witrynie.

Zawsze sprawdzaj, jak twoje wiadomości e-mail będą wyświetlane na wielu różnych platformach elektronicznych. Po zaprojektowaniu czegoś na komputerze, dać mu uruchomić test na wielu różnych przeglądarek, systemów operacyjnych i klientów poczty e-mail. Jest to ważne, ponieważ wiadomości mogą wyglądać bardzo różnie w różnych przeglądarkach, co oznacza, że mogą być łatwe do odczytania w jednym, ale pomieszane i mylące w innym.

Formularz subskrypcji wiadomości e-mail powinien dostarczać subskrybentom informacji o tym, co otrzymają. Poinformuj ludzi o rodzaju e-maili, które będą otrzymywać i jak często będziesz wysyłać biuletyn. Twoi subskrybenci nie powinni być zaskoczeni wysyłanych przez Ciebie e-maili.

Wybierz motywy do e-maili marketingowych, które budują na specjalne okazje i święta. Zaplanuj swój rok z myślą o tych rzeczach. Boże Narodzenie, Wielkanoc i Walentynki to doskonałe czasy na stworzenie zyskownej promocji e-mail marketingu. Rozważ również zwiększenie kampanii marketingowych w wolnych okresach, takich jak miesiące letnie lub styczeń.

Wiersze tematu powinny być mniejsze niż 60 znaków. Długie linie tematycze często skracają się lub po prostu odcinają w środku przez niektóre usługi i programy e-mail. Inni po prostu nie są w stanie wyświetlić poza taką ilością znaków. Co ważniejsze, 60 znaków zwykle zapewnia subskrybentom więcej niż wystarczająco dużo informacji, aby zdecydować, czy chcą przeczytać wiadomość lub usunąć ją.

Jeśli zbierasz dane urodzinowe od subskrybentów w momencie wyrażenia zgody, życzyć ludziom urodzin. Łatwo jest zautomatyzować ten proces e-mail urodziny. Dobrze jest dołączyć ofertę rabatową, ale głównym celem wiadomości powinno być przyjazne życzenie urodzinowe, a nie marketing.

Przestrzegaj harmonogramu dzięki wiadomościom e-mail i biuletynom. Zachowaj dzień, w którym wysyłasz newsletter, będzie taki sam co tydzień. Jeśli to możliwe, wyślij je o dokładnej porze dnia. Twoi subskrybenci oczekują, że e-maile będą pochodzić z tą samą procedurą, którą obiecałeś, i zwróć na to uwagę, gdy powiedziałeś, że przyjdą.

Między innymi, nowoczesny Internet zrewolucjonizował sposób, w jaki prowadzimy działalność. E-mail marketing jest ekscytującą nową techniką marketingu, że wszystkie firmy powinny rozważyć jako metodę tworzenia i utrzymywania relacji z klientami. Zastosuj porady z powyższego artykułu, aby skonfigurować udaną kampanię na rzecz e-mail marketingu.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,