E-mail Marketing: Jak Skutecznie Sprzedawać Bez Stawania Się SPAM

Ważne jest, aby nie bombardować swoich klientów wieloma niechcianymi wiadomościami e-mail. W strategii e-mail marketingu wiadomości powinny być aktualne i mieć wpływ. Ludzie pozostaną zainteresowani, jeśli znajdą twoje e-maile godne swojego czasu. Ten artykuł jest tutaj, aby poprowadzić Cię przez łącząc świetną kampanię e-mail marketingu.

Nie umieszczaj nikogo na swojej marketingowej liście e-mail, która nie poprosiła o to, aby tam być. Gdy robisz masową korespondencję do przypadkowych odbiorców, są one często odbierane w filtrze spamu. Będą pytać, czy wiedzą, kim jesteś i czy to, co im ofiarujesz, ma dla nich znaczenie. Może to spowodować, że po prostu usuną twój e-mail, co jest tylko stratą czasu.

Dowiedz się, kim są Twoi odbiorcy, a następnie kieruj swoje pragnienia i potrzeby. Pomyśl o sposób, aby zachęcić ich, aby ich przyjaciele przyłączyć. Pamiętaj, aby konsekwentnie zawierać link do subskrybowania w każdej wiadomości e-mail, którą wysyłasz; miejmy nadzieję, odbiorcy będą przekazywać je do swoich przyjaciół, którzy mogą być zainteresowani w rzeczy, które oferują. Ta metoda będzie mieć listę abonentów e-mail rośnie wykładniczo.

Zawsze uzyskaj pozwolenie przed dodaniem kogoś do listy e-mail. Jeśli tego nie zrobisz, klienci mogą odejść lub złożyć skargę na twój spam.

Spróbuj użyć różnego rodzaju zasobów i uczenia się wszystkiego, co możesz o e-mail marketingu. Istnieje wiele wspaniałych książek online, a nawet te w bibliotekach. Ponadto, uczestniczyć w jak największej liczby zajęć i warsztatów, jak można znaleźć lokalnie.

Staraj się zachować spójność. Pozostań z tym samym logo i schematem kolorów w wiadomości e-mail. Upewnij się, że używana czcionka jest czytelna. Po kilku e-mailach ludzie zaczną podnosić twój konkretny styl, a ty będziesz miał ich uwagę. Znajomość jest niezwykle ważna w każdej firmie, zwłaszcza e-mail marketingu.

Spraw, aby Twoje e-maile były bogate w zawartość i umieszczaj w nich pomocne informacje, a nie tylko umieszczanie informacji o sprzedaży. Zapewnij subskrybentom unikatowe artykuły i rzeczy, które mogą być niedostępne w Twojej witrynie. Dołącz oferty dotyczące swoich produktów lub usług. Wysyłać odpowiednie informacje, specjalne rabaty i sezonowe pozdrowienia; unikaj wysyłania e-maili z prośbą o sprzedaż za każdym razem.

Ogranicz komunikację e-mail do raz w tygodniu. Twoja baza klientów prawdopodobnie składa się z osób, które są zajęte i otrzymują wiele wiadomości każdego dnia. Jeśli wyślesz zbyt wiele wiadomości, po prostu staniesz się częścią bałaganu. Mogą zacząć je pomijać lub, co gorsza, usuwając je bez czytania!

Użyj opinii, która jest zarówno aktywna, jak i pasywna, aby ulepszyć swoje kampanie marketingowe. Aktywna informacja zwrotna jest oczywista: poproś odwiedzających o sugestie i porady. Pasywne sprzężenie zwrotne na ogół nie jest widoczne dla czytelników. Istnieje wiele narzędzi i programów dostępnych, które powiedzą Ci linki, które uzyskać największą uwagę.

Zawsze należy pamiętać o tym, że coraz więcej osób korzysta ze smartfonów na co dzień. Wielu z tych użytkowników może być twoimi klientami. Urządzenia takie jak te mają znacznie mniejsze ekrany i mniej miejsca do pracy. Poinformuj się o ograniczeniach tych małych wyświetlaczy i przetestuj swoje wiadomości e-mail pod kątem czytelności na takich urządzeniach.

Nie wystawiaj e-maili, które wykorzystują obrazy, aby przekazać ludziom informacje, które są krytyczne. Wielu klientów poczty e-mail nie będzie automatycznie wyświetlać obrazów. W rezultacie wiadomości mogą być nieatrakcyjne lub nieczytelne, jeśli w angażowanych jest zbyt wiele obrazów. Umieść najbardziej krytyczne informacje w tekście, który jest jasny i mieć pewność, że wszystkie obrazy w wiadomościach e-mail mają tagi alternatywne, które są opisowe.

Zawsze uzyskaj pozwolenie przed wysłaniem e-maili do kogokolwiek. Wiele osób będzie uważać takie działania za zdradę zaufania i może przestać być klientami. Inne osoby, które się na to zdecydowały, mogą również zostać odsunięci przez te działania. Ponadto, może skończyć się zgłaszane i, ostatecznie, zakazane przez dostawcę usług internetowych za złamanie zasad dotyczących spamu.

Podejmuj decyzje, które poprawią Twoją reputację i zapewnij, że Twoi klienci będą Ci zaufać. Nigdy nie rościj sobie skrótów, staraj się o niewłaściwą publiczność ani nie używaj jakiegokolwiek oszustwa. Pamiętaj, że reputacja Twojej firmy jest zagrożona. Zawsze dokonywać wyborów, jeśli chodzi o e-mail marketingu z tym na uwadze.

Zawsze sprawdzaj, jak twoje wiadomości e-mail będą wyświetlane na wielu różnych platformach elektronicznych. Po zaprojektowaniu czegoś na komputerze, dać mu uruchomić test na wielu różnych przeglądarek, systemów operacyjnych i klientów poczty e-mail. Jest to ważne, ponieważ wiadomości mogą wyglądać bardzo różnie w różnych przeglądarkach, co oznacza, że mogą być łatwe do odczytania w jednym, ale pomieszane i mylące w innym.

Twoja kampania e-mail musi przyciągnąć uwagę. Znalezienie właściwego podejścia może trochę potrwać. Upewnij się, aby ocenić, co działa, a co nie. Jeśli to nie działa, zmień go. Nawet jeśli odkryjesz obszar, który działa, zawsze testuj nowe techniki, których można się nauczyć online lub w innej lokalizacji.

Znajdź metodę personalizacji wiadomości e-mail, aby czytelnicy mogli poczuć, że podajesz im więcej osobistej uwagi. Jeśli zobaczą Twoją wiadomość jako list, zostanie on usunięty i zostaniesz zablokowany. Zwracanie się do klienta przy użyciu jego imienia jest bardzo łatwym krokiem personalizacji. Powinieneś mieć informacje o tym, dlaczego, kiedy i gdzie się zarejestrowali. Zastosuj tę wiedzę podczas tworzenia spersonalizowanej wiadomości.

Jedną z rzeczy, które mogą naprawdę zaszkodzić firmie, jest to, że otrzymuje reputację spamowania. Upewnij się, że ci się to nie stanie, prosząc o potwierdzenie, że chcą otrzymywać wiadomości e-mail. Podanie opcji zgody na Twoją witrynę sprawi, że subskrybenci potwierdzą zainteresowanie otrzymywaniem od Ciebie wiadomości e-mail. Wiadomość e-mail powinna mieć linki zarówno do potwierdzania, jak i anulowania subskrypcji Klienci będą wdzięczni za bezpieczeństwo i będą im pomocne, aby wiedzieli, że Twoje e-maile są spamem.

Jak już wcześniej wspomniano, znaczenie jest ważne, jeśli chodzi o strategie e-mail marketingu. Im więcej spamu są twoje e-maile, tym szybciej, że baza e-mail będzie anulować subskrypcję. Korzystanie z tego, czego się tutaj nauczyłeś, pomoże Ci w tworzeniu marketingowych wiadomości e-mail, które działają.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,