Jak Najlepiej Wykorzystać E-mail Marketing Dla Swojej Firmy

E-mail marketing jest nadal szeroko stosowany jako środek marketingu współczesnego dnia. Mimo, że e-mail marketing został użyty od jakiegoś czasu, to nie zdobyć stary. Istnieją nowe pomysły, strategie i techniki, które ciągle wychodzi, aby pomóc swój marketing być skuteczne. Skorzystaj z podanych wskazówek, aby znaleźć sposób, aby marketing e-mail działał dla Ciebie.

Postaraj się, aby Twój adres e-mail był jak najbardziej osobisty. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju działań marketingowych, klient jest bardziej prawdopodobne, aby zaangażować się w transakcję biznesową z tobą po nawiązaniu relacji osobistych. Na przykład, jeśli masz pomysł, dlaczego chcieli twoje e-maile, umieścić go w wiadomości do nich.

Dowiedz się, kim są Twoi odbiorcy, a następnie kieruj swoje pragnienia i potrzeby. Pomyśl o sposób, aby zachęcić ich, aby ich przyjaciele przyłączyć. Pamiętaj, aby konsekwentnie zawierać link do subskrybowania w każdej wiadomości e-mail, którą wysyłasz; miejmy nadzieję, odbiorcy będą przekazywać je do swoich przyjaciół, którzy mogą być zainteresowani w rzeczy, które oferują. Ta metoda będzie mieć listę abonentów e-mail rośnie wykładniczo.

Aby zwiększyć emocje klientów, jeśli chodzi o otrzymywanie wiadomości e-mail, powinieneś spróbować zapewnić specjalne rabaty i dać ograniczone czasowo promocje z biuletynami. Ten rodzaj e-mail marketingu zapewnia czytelnikom wartość uczestnictwa, i zapewnia im zachętę do odwoływania się do swoich przyjaciół. Możesz nawet zaoferować program poleceń, który pozwoli Ci rozwinąć swoją listę mailingową w znaczący sposób.

Ogranicz komunikację e-mail do raz w tygodniu. Twoja baza klientów prawdopodobnie składa się z osób, które są zajęte i otrzymują wiele wiadomości każdego dnia. Jeśli wyślesz zbyt wiele wiadomości, po prostu staniesz się częścią bałaganu. Mogą zacząć je pomijać lub, co gorsza, usuwając je bez czytania!

Duże święto to zwykle nie czas na ważną kampanię marketingową. Ludzie nie mają czasu, aby sprawdzić swoje e-maile tak bardzo, ponieważ są one z dala od pracy i mają ograniczony dostęp do swoich komputerów. Oczywiście, można skorzystać z niektórych wyjątków. Na przykład e-maile reklamujące wyprzedaż świąteczną lub kampanię Black Friday przyciągną uwagę niemal w każdej chwili.

Podczas projektowania materiałów e-mail staraj się nie nadużywania grafiki. Niektóre serwery poczty e-mail blokują grafikę, więc unikaj grafiki, aby skuteczniej otrzymywać wiadomości. Ponadto, twój poczta e-mail może skończyć się wysyłane do wiadomości-śmieci, jeśli zawiera zbyt wiele grafiki.

Poinformuj się, czego nie powinieneś robić, sprawdzając rzeczywiste wiadomości spamowe. Możesz podnieść zbioru zderzak negatywnych przykładów, aby spojrzeć na rejestrując się z bezpłatną usługą poczty internetowej i delegowania nowego adresu e-mail w zaledwie kilku miejscach online. Weź te e-maile jako przykład tego, czego nie robić, i odpowiednio stwórz wiadomości biznesowe. Jeśli chcesz mieć markę, która jest wiarygodna, podejmij środki, aby różnić się od spamerów.

Użyj opinii, która jest zarówno aktywna, jak i pasywna, aby ulepszyć swoje kampanie marketingowe. Aktywna informacja zwrotna jest oczywista: poproś odwiedzających o sugestie i porady. Pasywne sprzężenie zwrotne na ogół nie jest widoczne dla czytelników. Istnieje wiele narzędzi i programów dostępnych, które powiedzą Ci linki, które uzyskać największą uwagę.

Zawsze należy pamiętać o tym, że coraz więcej osób korzysta ze smartfonów na co dzień. Wielu z tych użytkowników może być twoimi klientami. Urządzenia takie jak te mają znacznie mniejsze ekrany i mniej miejsca do pracy. Poinformuj się o ograniczeniach tych małych wyświetlaczy i przetestuj swoje wiadomości e-mail pod kątem czytelności na takich urządzeniach.

Wysyłane wiadomości muszą być unikatowe i podkreślać konkretny pomysł. Twoi klienci są bardziej skłonni do reagowania, jeśli czują się jak firma postrzega je jako jednostki, a nie numer. Jeśli twoja wiadomość zostanie wysłana przez prezesa, dyrektora generalnego lub inną firmę bigwig, będzie to miało większy wpływ na twoich klientów.

Dodaj osobisty akcent do marketingowych wiadomości e-mail. Jest o wiele więcej, co można zrobić, niż po prostu umieszczenie imienia w szablonie wiadomości. Wykorzystaj każdy skrawek informacji, które masz na subskrybentów. Kategoryzuj subskrybentów na podstawie danych demograficznych, w tym lokalizacji lub preferencji zakupowych, a następnie zaspokajaj ich specyficzne potrzeby i potrzeby.

Zawsze sprawdzaj, jak twoje wiadomości e-mail będą wyświetlane na wielu różnych platformach elektronicznych. Po zaprojektowaniu czegoś na komputerze, dać mu uruchomić test na wielu różnych przeglądarek, systemów operacyjnych i klientów poczty e-mail. Jest to ważne, ponieważ wiadomości mogą wyglądać bardzo różnie w różnych przeglądarkach, co oznacza, że mogą być łatwe do odczytania w jednym, ale pomieszane i mylące w innym.

Formularz subskrypcji wiadomości e-mail powinien dostarczać subskrybentom informacji o tym, co otrzymają. Poinformuj ludzi o rodzaju e-maili, które będą otrzymywać i jak często będziesz wysyłać biuletyn. Twoi subskrybenci nie powinni być zaskoczeni wysyłanych przez Ciebie e-maili.

Twoja kampania e-mail musi przyciągnąć uwagę. Znalezienie właściwego podejścia może trochę potrwać. Upewnij się, aby ocenić, co działa, a co nie. Jeśli to nie działa, zmień go. Nawet jeśli odkryjesz obszar, który działa, zawsze testuj nowe techniki, których można się nauczyć online lub w innej lokalizacji.

Znajdź metodę personalizacji wiadomości e-mail, aby czytelnicy mogli poczuć, że podajesz im więcej osobistej uwagi. Jeśli zobaczą Twoją wiadomość jako list, zostanie on usunięty i zostaniesz zablokowany. Zwracanie się do klienta przy użyciu jego imienia jest bardzo łatwym krokiem personalizacji. Powinieneś mieć informacje o tym, dlaczego, kiedy i gdzie się zarejestrowali. Zastosuj tę wiedzę podczas tworzenia spersonalizowanej wiadomości.

Jak już widziałeś, e-mail marketing ma dużo życia pozostałych. Wdrażając wskazówki i wskazówki, które otrzymałeś i aktualizując nowe metody, które mogą poprawić swój plan e-mail marketingu, powinieneś być w stanie uzyskać korzyści z tej techniki przez wiele lat.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,