Chcesz Zrobić E-mail Marketing? Oto Jak To Zrobić!

Kiedy wszyscy stale sprawdzają posoń, e-mail marketing jest świetną strategią. Jeśli e-mail marketing jest coś, co aspirują do, zastosuj wszystkie pomysły przedstawione w tym artykule, dzięki czemu można rozpocząć się na prawej stopie.

Nie wysyłaj niechcianych wiadomości marketingowych e-mail. Jeśli wysyłasz materiały marketingowe do osób, które ich nie poprosiły, mogą oznaczać Twoje wiadomości marketingowe jako spam. To przekaże zły obraz dla Twojej firmy, a Twój adres IP zostanie zablokowany, jeśli wiele osób narzeka na Twoje e-maile, co oznacza, że nikt nie otrzyma Twoich e-maili.

Postaraj się, aby Twój adres e-mail był jak najbardziej osobisty. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju działań marketingowych, klient jest bardziej prawdopodobne, aby zaangażować się w transakcję biznesową z tobą po nawiązaniu relacji osobistych. Na przykład, jeśli masz pomysł, dlaczego chcieli twoje e-maile, umieścić go w wiadomości do nich.

Nie umieszczaj nikogo na swojej marketingowej liście e-mail, która nie poprosiła o to, aby tam być. Gdy robisz masową korespondencję do przypadkowych odbiorców, są one często odbierane w filtrze spamu. Będą pytać, czy wiedzą, kim jesteś i czy to, co im ofiarujesz, ma dla nich znaczenie. Może to spowodować, że po prostu usuną twój e-mail, co jest tylko stratą czasu.

Dowiedz się, kim są Twoi odbiorcy, a następnie kieruj swoje pragnienia i potrzeby. Pomyśl o sposób, aby zachęcić ich, aby ich przyjaciele przyłączyć. Pamiętaj, aby konsekwentnie zawierać link do subskrybowania w każdej wiadomości e-mail, którą wysyłasz; miejmy nadzieję, odbiorcy będą przekazywać je do swoich przyjaciół, którzy mogą być zainteresowani w rzeczy, które oferują. Ta metoda będzie mieć listę abonentów e-mail rośnie wykładniczo.

Zawsze uzyskaj pozwolenie przed dodaniem kogoś do listy e-mail. Jeśli tego nie zrobisz, klienci mogą odejść lub złożyć skargę na twój spam.

Podczas tworzenia wiadomości e-mail, należy zachować ostrożność z wykorzystaniem „Kup teraz!” podejście. w wiadomościach e-mail. To zbędne podejście może sprawić, że pojawisz się „spamerskie” i możesz stracić klientów w ten sposób. Twoi klienci są świadomi, że sprzedajesz coś, więc ważniejsze jest budowanie profesjonalnej i ciągłej relacji. Stworzysz lepsze relacje z klientami i zwiększysz prawdopodobieństwo, że wykorzystają Twoje usługi lub produkty.

Eksperymentuj z różnymi układami wiadomości e-mail i oceniaj je. Zawsze staraj się umieszczać najważniejsze informacje i wszystkie nowe oferty na górze wiadomości e-mail. Spróbuj użyć różnych formatów, aby dowiedzieć się, które z nich będą działać, a które nie. Po krótkiej liście udanych formatów, nadal z nich korzystać. Twoi klienci będą wiedzieć, czego oczekuje się od obu stron, a także gdzie szukać, gdy szukają więcej informacji.

Przed skontaktowaniem się z klientami za pośrednictwem poczty e-mail, należy zawsze uzyskać ich zgodę, aby to zrobić. Niechciane wiadomości e-mail są zwykle postrzegane jako spam i są ignorowane lub usuwane bez ich odczytywania. Wysyłanie wiadomości e-mail do osób, które nie udzieliły Ci na to zgody, może również naruszać zasady usługodawcy internetowych.

Jest to bardzo dobry pomysł, aby wymagać od osób, które są zainteresowane otrzymywaniem wiadomości e-mail od Ciebie, aby dwukrotnie zgłoś się do gry. Może się to wydawać dużo, ale gwarantuje, że dana osoba jest zainteresowana otrzymywaniem wiadomości e-mail, więc eliminuje szanse, że ty lub twój dostawca usług e-mail wpadasz w jakiekolwiek kłopoty.

Bardzo ważne jest, aby uzyskać zgodę od kogokolwiek przed wysłaniem korespondencji pocztą elektroniczną. Jeśli tego nie zrobisz, zniszczysz zaufanie swoich dotychczasowych klientów i wygenerujesz negatywne słowo w ustach. Nadmierne skargi na spam mogą również spowodować, że niektórzy dostawcy usług internetowych zakazać wszystkich wiadomości.

Dodaj link, który umożliwia użytkownikom wypisywać się z listy. Nie zostawiaj czytelników bez łatwego sposobu na rezygnację z listy mailingowej i nie utrudniaj znalezienia. Ważne jest, aby użytkownicy czuli, że nie są zaangażowani w twoje e-maile.

Wysyłane wiadomości muszą być unikatowe i podkreślać konkretny pomysł. Twoi klienci są bardziej skłonni do reagowania, jeśli czują się jak firma postrzega je jako jednostki, a nie numer. Jeśli twoja wiadomość zostanie wysłana przez prezesa, dyrektora generalnego lub inną firmę bigwig, będzie to miało większy wpływ na twoich klientów.

Zawsze uzyskaj pozwolenie przed wysłaniem e-maili do kogokolwiek. Wiele osób będzie uważać takie działania za zdradę zaufania i może przestać być klientami. Inne osoby, które się na to zdecydowały, mogą również zostać odsunięci przez te działania. Ponadto, może skończyć się zgłaszane i, ostatecznie, zakazane przez dostawcę usług internetowych za złamanie zasad dotyczących spamu.

Formularz subskrypcji wiadomości e-mail powinien dostarczać subskrybentom informacji o tym, co otrzymają. Poinformuj ludzi o rodzaju e-maili, które będą otrzymywać i jak często będziesz wysyłać biuletyn. Twoi subskrybenci nie powinni być zaskoczeni wysyłanych przez Ciebie e-maili.

Twoje e-maile powinny być krótkie i do rzeczy. Używaj bezpośredniego języka, gdzie tylko możesz. To pokazuje, że szanujesz cenny czas czytelników. Czytelnicy będą bardziej prawdopodobne, aby przejść przez całą wiadomość. Jest to dość istotne, ponieważ prawdopodobnie będziesz miał ważne linki i treści na końcu wiadomości e-mail lub w jego pobliżu.

Spróbuj użyć tagów Alt, jeśli wysyłane wiadomości e-mail mają obrazy. Dzięki temu czytelnicy mogą zobaczyć coś wyświetlanego, nawet jeśli rzeczywisty obraz nie ładuje się prawidłowo. Upewnij się, że opis znacznika jest odpowiedni dla obrazu, który zastępuje, aby czytelnicy mieli dobry pomysł co do celu obrazu. Upewnij się, że są one używane na linki, jak również.

Użyj wieloczęściowego kodowania podczas wysyłania wiadomości marketingowych e-mail, aby uzyskać większy udział w rynku. Ten typ wiadomości oferuje regularne kodowanie tekstu i HTML, aby upewnić się, że odbiorca może go wyświetlać zgodnie z wolą. Dodatkowy wysiłek, który wymaga tego, jest tego wart, ponieważ nie wszyscy twoi subskrybenci będą mogli czytać e-maile oparte na języku HTML i szybko wypisują się z listy html.

Teraz, gdy masz zdobyć lepsze zrozumienie e-mail marketingu, mieć pewność, że twój mózg był w stanie strawić wszystko, czego się nauczyłeś. Przeczytaj artykuł ponownie, jeśli chcesz go do zakładki, aby można było się do niego odwołać w dowolnym momencie. Te wskazówki pomogą Ci zbudować udaną listę.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,