Jak Najlepiej Z E-mail Marketingu

E-mail marketing jest nadal szeroko stosowany jako środek marketingu współczesnego dnia. Mimo, że e-mail marketing został użyty od jakiegoś czasu, to nie zdobyć stary. Istnieją nowe pomysły, strategie i techniki, które ciągle wychodzi, aby pomóc swój marketing być skuteczne. Skorzystaj z podanych wskazówek, aby znaleźć sposób, aby marketing e-mail działał dla Ciebie.

Należy wygenerować jedną krystalicznie czystą wiadomość dla każdej wysyłanej wiadomości e-mail. Nie chcesz znudzonych klientów lub tych, którzy są przytłoczeni zbyt dużą ilością treści z biuletynu. Określ jedną wiadomość, którą musisz uzyskać w wiadomości e-mail i skup się na tym pomyśle. Stworzy to szczęśliwego czytelnika, co przekłada się na szczęśliwego klienta.

Zanim wyślesz e-maile, upewnij się, że je sprawdzasz. Każdy e-mail i biuletyn muszą być idealne. Przed wysłaniem każdej wiadomości wydrukuj przykład układu, aby upewnić się, że wiadomość jest wyświetlana zgodnie z oczekiwaniami. Nie zapomnij, jeśli masz wbudowane linki, aby sprawdzić linki, aby upewnić się, że działają prawidłowo.

Eksperymentuj z różnymi układami wiadomości e-mail i oceniaj je. Zawsze staraj się umieszczać najważniejsze informacje i wszystkie nowe oferty na górze wiadomości e-mail. Spróbuj użyć różnych formatów, aby dowiedzieć się, które z nich będą działać, a które nie. Po krótkiej liście udanych formatów, nadal z nich korzystać. Twoi klienci będą wiedzieć, czego oczekuje się od obu stron, a także gdzie szukać, gdy szukają więcej informacji.

E-mail marketing jest doskonałym narzędziem do sprzedaży produktu, ale tylko wtedy, gdy zachować sprzedaży na uwadze. Mając to na uwadze, każdy e-mail musi być spreparowany, aby zachęcić czytelnika do zakupu. Można to zrobić, pisząc wiadomość e-mail, która oferuje informacje o nowym produkcie, który wyjaśnia nieoczekiwane korzyści ze starego produktu lub który promuje specjalną nową promocję.

Upewnij się, że korzystasz ze strategii, która jest bardzo trwała. Utrzymanie wytrwałego z odpowiednim typem klientów jest kluczem do sukcesu. Bycie wytrwałym z niewłaściwymi klientami tylko ich denerwuje i marnuje więcej czasu.

Zawsze należy pamiętać o tym, że coraz więcej osób korzysta ze smartfonów na co dzień. Wielu z tych użytkowników może być twoimi klientami. Urządzenia takie jak te mają znacznie mniejsze ekrany i mniej miejsca do pracy. Poinformuj się o ograniczeniach tych małych wyświetlaczy i przetestuj swoje wiadomości e-mail pod kątem czytelności na takich urządzeniach.

Od czasu do czasu zmieniaj format swoich wiadomości e-mail. Jeśli zazwyczaj wysyłasz wiadomości marketingowe e-mail skomponowane w formacie HTML, od czasu do czasu wysyłasz jeden lub dwa z nich przy użyciu układu zwykłego tekstu. Po napisaniu z ostrożnością, mogą one oczarować klientów, ponieważ projekt jest prosty i osobisty i może odwołać się do ich emocji.

Wysyłane wiadomości muszą być unikatowe i podkreślać konkretny pomysł. Twoi klienci są bardziej skłonni do reagowania, jeśli czują się jak firma postrzega je jako jednostki, a nie numer. Jeśli twoja wiadomość zostanie wysłana przez prezesa, dyrektora generalnego lub inną firmę bigwig, będzie to miało większy wpływ na twoich klientów.

Podejmuj decyzje, które poprawią Twoją reputację i zapewnij, że Twoi klienci będą Ci zaufać. Nigdy nie rościj sobie skrótów, staraj się o niewłaściwą publiczność ani nie używaj jakiegokolwiek oszustwa. Pamiętaj, że reputacja Twojej firmy jest zagrożona. Zawsze dokonywać wyborów, jeśli chodzi o e-mail marketingu z tym na uwadze.

Zawsze sprawdzaj, jak twoje wiadomości e-mail będą wyświetlane na wielu różnych platformach elektronicznych. Po zaprojektowaniu czegoś na komputerze, dać mu uruchomić test na wielu różnych przeglądarek, systemów operacyjnych i klientów poczty e-mail. Jest to ważne, ponieważ wiadomości mogą wyglądać bardzo różnie w różnych przeglądarkach, co oznacza, że mogą być łatwe do odczytania w jednym, ale pomieszane i mylące w innym.

Twoja kampania e-mail musi przyciągnąć uwagę. Znalezienie właściwego podejścia może trochę potrwać. Upewnij się, aby ocenić, co działa, a co nie. Jeśli to nie działa, zmień go. Nawet jeśli odkryjesz obszar, który działa, zawsze testuj nowe techniki, których można się nauczyć online lub w innej lokalizacji.

Twoje e-maile powinny być krótkie i do rzeczy. Używaj bezpośredniego języka, gdzie tylko możesz. To pokazuje, że szanujesz cenny czas czytelników. Czytelnicy będą bardziej prawdopodobne, aby przejść przez całą wiadomość. Jest to dość istotne, ponieważ prawdopodobnie będziesz miał ważne linki i treści na końcu wiadomości e-mail lub w jego pobliżu.

Znajdź metodę personalizacji wiadomości e-mail, aby czytelnicy mogli poczuć, że podajesz im więcej osobistej uwagi. Jeśli zobaczą Twoją wiadomość jako list, zostanie on usunięty i zostaniesz zablokowany. Zwracanie się do klienta przy użyciu jego imienia jest bardzo łatwym krokiem personalizacji. Powinieneś mieć informacje o tym, dlaczego, kiedy i gdzie się zarejestrowali. Zastosuj tę wiedzę podczas tworzenia spersonalizowanej wiadomości.

Tematy powinny być krótkie i słodkie. Krótkie linie tematy z mniej niż 60 znaków przychyli czytelnika uwagę i uczynić je bardziej prawdopodobne, aby otworzyć swój e-mail. Ważne informacje powinny być wymienione na początku, więc uwaga jest wzbudziła.

Jeśli Twoja firma korzysta już z własnej marki, upewnij się, że włączysz ją do kampanii e-mail marketingu. Twoje logo i schemat kolorów powinny być konsekwentnie używane we wszystkich wiadomościach e-mail. Kiedy Twoja marka zdobyła zaufanie i ma dobrą reputację przed wysłaniem e-maili, te e-maile po prostu w pełni wykorzystają dobre imię.

Spróbuj w tym kupon z e-mailem uzupełniającym po spotkaniu z nowym klientem. Dodaj link do wiadomości e-mail, który zawiera, co się stanie, jeśli będą one kierować link. Podaj klientowi przykład lub dwie potencjalne oszczędności oferowane z kuponami.

Jak już widziałeś, e-mail marketing ma dużo życia pozostałych. Wdrażając wskazówki i wskazówki, które otrzymałeś i aktualizując nowe metody, które mogą poprawić swój plan e-mail marketingu, powinieneś być w stanie uzyskać korzyści z tej techniki przez wiele lat.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,