Dla Super Secrets O WordPress, Ten Artykuł Jest To

Im więcej wiesz, tym łatwiej będzie Ci odnieść sukces z WordPressem. Dotyczy to sytuacji, gdy masz stronę internetową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WordPress, jesteś we właściwym miejscu. Sugestie w tym artykule mogą pomóc w uruchomieniu. Upewnij się, że czytasz je wszystkie!

Upewnij się, że używasz Alt i tytuł. Tagi tekstowe podczas przesyłania zdjęć do postów. Możesz umieścić frazy SEO w tych miejscach, i tych osób, które nie widzą zdjęcia w witrynie będzie wiedział, co powinno być tam.

To jest łatwy wobec czynić wideo blogging rezygnować WordPress. Musisz zrobić kilka preparatów; jednak warto. Użytkownicy Internetu są zazwyczaj naprawdę wizualne. To może być doskonałym narzędziem do wyjaśnienia, co chcesz powiedzieć.

Dowiedz się, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem. Zwiększone planowanie prowadzi do lepszego bloga. Dowiedz się, co możesz o SEO lub optymalizacji wyszukiwarki, i Dowiedz się, jak tworzyć atrakcyjne treści dla odwiedzających. Dowiedz się, jak można korzystać z WordPress do najwyższej przewagi. To pomoże upewnić się, że nie masz trudny czas po uruchomieniu.

Uprość adres URL, eliminując znaki specjalne. Te postacie mogą sprawić, że rzeczy są prawdziwym kłopotem. Spróbuj skrócić wszystkie adresy URL, aby uniknąć przytłaczające odwiedzających. Spróbuj użyć tylko słowa kluczowe.

Możesz spędzić trochę czasu, dokonując zmian, tylko aby zobaczyć, że nie zostały one wprowadzone. To nie zawsze jest prawdą. Wyczyść pamięć podręczną, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem. Zapisz zmiany przytrzymując przycisk „Shift” podczas odświeżania przeglądarki.

Czy masz dużo komentarzy? To może być trudne do przewidzenia przez wszystkie z nich, dla siebie i innych. Dołącz wtyczkę, która doda numery do stron w tej sekcji. To narzędzie nawigacyjne pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by Twoja strona wyglądała na zorganizowane.

Twoje zdjęcia są innym sposobem, aby zwiększyć swoje rankingi z wyszukiwarek. Zawsze twórz alternatywne znaczniki tekstu i tytułów dla obrazów. Jeśli ktoś zdecyduje się przypiąć obraz do Pinteresta, Twój tytuł będzie wyświetlany na ekranie.

Prace nad dokonaniem pozdrowienia znaleźć na początku strony WordPress jeszcze lepiej. To sprawi, że odwiedzający poczują się jak Twój blog jest bardziej osobiste. Uczyni to witryny wyglądają bardziej zachęcająco.

Bezpieczeństwo na swojej stronie WordPress jest bardzo ważne, więc zrobić swoje hasło silny i zachować to bezpieczne. Na początku, że tylko pobrać wtyczki z witryn, które są godne zaufania i sprawdzić opinie przed zainstalowaniem czegokolwiek. Gdy witryna kończy się posiekany lub zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, stracisz wszystko, co zostało zbudowane.

Używaj ukierunkowanych opisów i tytułów. Potencjalni czytelnicy widzą te pierwsze z powodu aukcji wyszukiwarek. Nie pomijać znaczenia tego faktu. Skryba, który jest oprogramowanie SEO, pozwala na dodatkową kontrolę nad takimi problemami WordPress. Możesz edytować takie elementy, aby zwiększyć liczbę odwiedzających.

Pamiętaj, aby zaktualizować wtyczki. Możesz stworzyć potężną stronę internetową za pomocą wtyczek. Jednak otrzymują aktualizacje, podobnie jak zwykłe aplikacje. Brak konieczności niepośostajenia się na bieżąco z instalacją aktualizacji może spowodować, że przegapisz krytyczne uaktualnienia. Jest nawet możliwe, aby wtyczka przestała działać całkowicie.

Użyj minimalnej liczby wtyczek. Chociaż wtyczki mogą być dużo zabawy, w rzeczywistości jest to, że strony internetowe ładują się wolniej z więcej wtyczek. Może to znacznie spowolnić i wpłynąć na ranking wyszukiwarek. Strony internetowe, które działają wolno uzyskać niższe miejsce w rankingu przez wyszukiwarki w porównaniu do stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem prędkości.

Zawsze używaj najnowszej wersji WordPressa. Te aktualizacje mogą rozwiązać pewne problemy z WordPress, w tym luki w zabezpieczeniach. Korzystanie ze starszych wersji sprawi, że Twoja witryna będzie podatna na ataki szpiegowskie. Dlatego ważne jest, aby zainstalować aktualizacje, jak tylko wyjdą.

Możesz zaplanować posty na blogu za pomocą WordPressa. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu w dłuższej perspektywie. Zlokalizuj ekran Edycja i Znajdź pole Publikuj. Powinieneś wtedy zobaczyć pewien pudło ów mówi „publikować od razu”. Możesz wprowadzić datę i godzinę księgowania posta. Wybierz OK. Przeczytaj „Harmonogram” ekranu, a następnie wybierz „Harmonogram”, jeśli wszystko jest w porządku.

Menu rozwijane powinno być ignorowane, jeśli chodzi o wybór nagłówka posta. Zamiast tego użyj skrótów klawiaturowych. Możesz nacisnąć przycisk CTRL, a następnie liczbę od 1 do 6, aby wybrać pomiędzy różnymi opcjami. Pozwala to zaoszczędzić czas, jeśli często korzystasz z nagłówków.

Wybierz hosta dla WordPress z narzędziami, które umożliwiają łatwe instalowanie WordPressa. To sprawia, że nie ma wiele kłopotów podczas konfigurowania bloga. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz domenę bloga, podobnie jak skojarzona baza danych.

Pozwól ludziom komentować Twoją witrynę. Pozwala to na lepszą interakcję z osobami uzyskujących dostęp do witryny, wywołując poczucie społeczności. Są dostępne wtyczki, dzięki czemu można zatwierdzić komentarze, zanim pojawią się na stronie, więc nie musisz się martwić o reklamodawców i spamerów.

Użyj różnych narzędzi do tworzenia blogów. Nie lubisz deski rozdzielczej WordPress? Wypróbuj program Windows Live Writer, program innej firmy do tworzenia blogów. Wiele narzędzi może działać dobrze w połączeniu z WordPress w ten sposób. Spróbuj i zobacz, co lubisz najbardziej.

Nie zapomnij o opcji „Czytaj więcej”. Nie każdy chce zobaczyć pierwszą stronę bloga pełną tekstu. Pozwól odwiedzającym zdecydować, ile chcą zobaczyć. Nie robi tego da bloga niechlujny wygląd.

Od czytania tej wiedzy, jesteś o wiele bardziej wykształcony na WordPress. Skorzystaj z tych wskazówek na bieżącej stronie WordPress. Można oczekiwać zauważalnej różnicy. Możesz po prostu zobaczyć o wiele więcej odwiedzających. Będą to powracający odwiedzający, jeśli nadal będziesz dawać im stałą zawartość.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,