Szukasz Wiedzy O WordPress? Musisz Przeczytać Ten Artykuł!

WordPress oferuje wiele, i dlatego jest to najbardziej popularna platforma do blogowania online. Zabierz swojego bloga na nowe wyżyny dzięki narzędziom WordPress. Ten artykuł nauczy Cię, jak uzyskać jak najwięcej z WordPress.

Pamiętaj, aby wybrać projekt, który nie jest taki sam jak te wybrane przez innych, którzy mają strony WordPress. To kuszące, aby spróbować zrobić to, aby zaoszczędzić czas, ale użytkownicy nie będą myśleć wiele z nich. Upewnij się, że Twój blog podkreśla swoją indywidualność.

Zapoznania się z opcji i narzędzi, które są do Państwa dyspozycji, gdy blog z WordPress. Na przykład kliknięcie zlewu kuchennego da Ci takie opcje, jak Importowanie i formatowanie postów. Użyj tego dla wielu opcji formatowania.

Upewnij się, że używasz Alt i tytuł. Tagi tekstowe podczas przesyłania zdjęć do postów. Możesz umieścić frazy SEO w tych miejscach, i tych osób, które nie widzą zdjęcia w witrynie będzie wiedział, co powinno być tam.

Opracuj harmonogram, gdy masz ustawione rozpoczęcie tworzenia wpisów. Możesz być zmotywowany, gdy wiesz, jak pisać. Możesz witrynę w ciągu dnia i robić posty przez cały tydzień, a następnie możesz zaplanować WordPress, aby opublikować je dla Ciebie.

Uprość adres URL, eliminując znaki specjalne. Te postacie mogą sprawić, że rzeczy są prawdziwym kłopotem. Spróbuj skrócić wszystkie adresy URL, aby uniknąć przytłaczające odwiedzających. Spróbuj użyć tylko słowa kluczowe.

Możesz spędzić trochę czasu, dokonując zmian, tylko aby zobaczyć, że nie zostały one wprowadzone. To nie zawsze jest prawdą. Wyczyść pamięć podręczną, aby sprawdzić, czy to rozwiązuje problem. Zapisz zmiany przytrzymując przycisk „Shift” podczas odświeżania przeglądarki.

Czy masz dużo komentarzy? To może być trudne do przewidzenia przez wszystkie z nich, dla siebie i innych. Dołącz wtyczkę, która doda numery do stron w tej sekcji. To narzędzie nawigacyjne pozwoli zaoszczędzić czas i sprawić, by Twoja strona wyglądała na zorganizowane.

Twoje zdjęcia są innym sposobem, aby zwiększyć swoje rankingi z wyszukiwarek. Zawsze twórz alternatywne znaczniki tekstu i tytułów dla obrazów. Jeśli ktoś zdecyduje się przypiąć obraz do Pinteresta, Twój tytuł będzie wyświetlany na ekranie.

Bezpieczeństwo na swojej stronie WordPress jest bardzo ważne, więc zrobić swoje hasło silny i zachować to bezpieczne. Na początku, że tylko pobrać wtyczki z witryn, które są godne zaufania i sprawdzić opinie przed zainstalowaniem czegokolwiek. Gdy witryna kończy się posiekany lub zaatakowany przez złośliwe oprogramowanie, stracisz wszystko, co zostało zbudowane.

Używaj ukierunkowanych opisów i tytułów. Potencjalni czytelnicy widzą te pierwsze z powodu aukcji wyszukiwarek. Nie pomijać znaczenia tego faktu. Skryba, który jest oprogramowanie SEO, pozwala na dodatkową kontrolę nad takimi problemami WordPress. Możesz edytować takie elementy, aby zwiększyć liczbę odwiedzających.

Upewnij się, że wszystkie multimedia są w porządku. To kuszące, aby przesłać zdjęcia do biblioteki bezpośrednio, jednak rzeczy mogą łatwo się zdezorganizować. Utwórz foldery przeznaczone dla obrazów na każdym kroku. Jeśli chcesz ponownie użyć obrazu, możesz go łatwo znaleźć.

Pamiętaj, aby zaktualizować wtyczki. Możesz stworzyć potężną stronę internetową za pomocą wtyczek. Jednak otrzymują aktualizacje, podobnie jak zwykłe aplikacje. Brak konieczności niepośostajenia się na bieżąco z instalacją aktualizacji może spowodować, że przegapisz krytyczne uaktualnienia. Jest nawet możliwe, aby wtyczka przestała działać całkowicie.

Pamiętaj, aby z powrotem bloga. Zaktualizuj go regularnie. Spróbuj użyć wtyczki WordPress jak Xcloner. Wykorzystaj wszelkie wtyczki lub witryny, które chcesz w celu tworzenia kopii zapasowych bloga. Wystarczy mieć pewność, że kopię zapasową w wielu lokalizacjach. Nie chcesz zaryzykować utraty wszystkich wpisów na blogu.

Użyj wtyczki wewnętrznego linkowania, aby połączyć swoje posty razem, dając czytelnikowi więcej treści do korzystania z witryny. Te pluginy doda 3 do 5 linków pod każdym postami zgodnie z znaczenia tagów na stanowiskach w witrynie.

Menu rozwijane powinno być ignorowane, jeśli chodzi o wybór nagłówka posta. Zamiast tego użyj skrótów klawiaturowych. Możesz nacisnąć przycisk CTRL, a następnie liczbę od 1 do 6, aby wybrać pomiędzy różnymi opcjami. Pozwala to zaoszczędzić czas, jeśli często korzystasz z nagłówków.

Pozwól ludziom komentować Twoją witrynę. Pozwala to na lepszą interakcję z osobami uzyskujących dostęp do witryny, wywołując poczucie społeczności. Są dostępne wtyczki, dzięki czemu można zatwierdzić komentarze, zanim pojawią się na stronie, więc nie musisz się martwić o reklamodawców i spamerów.

Pomyśl o podkreślając wszelkie komentarze pozostawione przez autora postu na blogu. W komentarzach często występują obawy i pytania. Z wszystkich komentarzy w tej dziedzinie, może nawet nie zobaczyć pytania, które zostały zadane. Upewnij się, że komentarze autora są podświetlone w kontrastowym kolorze. Dzięki temu łatwiej je widzieć.

Nie zapomnij o opcji „Czytaj więcej”. Nie każdy chce zobaczyć pierwszą stronę bloga pełną tekstu. Pozwól odwiedzającym zdecydować, ile chcą zobaczyć. Nie robi tego da bloga niechlujny wygląd.

Witryny powinny zawierać obrazy. Stare powiedzenie, że zdjęcia są warte tysiąc słów, odnosi się do dziś. To daje witrynie więcej pizazz. Upewnij się, że czytelnicy i wyszukiwarki zarówno zauważyć swoje obrazy poprzez dobre wykorzystanie tytułów, jak również alt tagów tekstowych w opisie go.

Pluginy nie muszą być wolne, aby być wartościowym. Rozważmy wartość własnego czasu i stos go z ceną wtyczki. To może być warte swojej ceny, jeśli ma zamiar zwolnić dużo czasu dla Ciebie.

WordPress zyskał dużą popularność i nie bez powodu. Oczywiście WordPress ma szeroki zakres możliwości. Staniesz się lepszym blogerem, jeśli zrozumiesz, jak korzystać z narzędzi, które oferuje WordPress. Zrób to za pomocą powyższych wskazówek.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,