Skype – darmowy komunikator do przesyłania textu, video i plików

Skype – to jeden z najpopularniejszych komunikatorów. Dzięki niemu można: prowadzić rozmowy głosowe a także rozmowy video (koszt rozmowy prowadzonej przez internet to równe „zero złotych” :)). Dodatkową funkcją jest chat – do przesyłania szybkich wiadomości oraz plików jako załączników. W najnowszej wersji Skype rozbudowany został o integrację z Facebookiem (można przeglądać najnowsze informacje o znajomych na karcie Facebook) a video rozmowy można już prowadzić w rozdzielczości Full HD.

PS. Czytałem ostatnio, że Skype ma uruchamiać się bezpośrednio w przeglądarce tak jak GG. No i super bo zrezygnujemy z kolejnej instalacji programu a dodatkowo nie będziemy musieli martwić się o aktualizacje, a przy tym jaka wygoda 😉

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,