Freemake Video Converte – konwersja pomiędzy 200 formatami plików

Freemake Video Converter – darmowy program do konwersji (zamiany) plków wideo do innego formatu pliku. Dzięki niemu w szybki sposób – praktycznie jednym kinięciem przekonwertujemy np. pliki z rozszerzeniem *.mov do avi, mpeg, mp4, flv lub innego typu.

Ostatnio opisywałem inny program – Freemake Video Downloader, który pobierał pliki np. z YouTub-a lub innych serwisów. Teraz nagrałem telefonem komórkowym plik video, który (na nieszczęście) zapisany jest w formacie .mov i ma rozmiar 200Mb. Zacząłem poszukiwanie darmowego programu, dzięki któremu zmienijsze rozmiar pliku oraz zapiszę go do formatu 'bardziej przyjaznego normalnym użytkownikom’.

A poszukiwania zacząłem właśnie od tego samego producenta i od razu znalazłem to czego szukałem :). I z 200Mb przerobiłem na avi a plik zajmuje 50Mb.

Freemake Video Converter oferuje zmianę nie tylko plików wideo ale również, dźwięków, zdjęć, ścieżek DVD lub pobranie bezpośrednio z adresu url do wielu wspomnianych wcześniej formatów. Dzięki niemu stworzymy np. szybką prezentację zdjęć zapisaną do formatu .avi

Z tego co piszę producent – obsługuje ponad 200 formatów plików!

Min.: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, itp. muzyki (MP3, AAC, WMA, WAV) i zdjęć (JPG, BMP, PNG, GIF).

Więcej na stronie producenta – http://www.freemake.com/pl/free_video_converter/

Freemake Video Converter 1

 

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,