XMedia Recode – konwersja plików audio i video do innych formatów

XMedia Recode prawdziwy 'kombajn’ do konwertowania plików audio i wideo.

Jeżeli szukałeś szybkiego i darmowego programu dzięki któremu będziesz mógł konwertować swoje pliki z filmami lub muzyką audio na inne pochodne / różne rodzaje plików to dobrze trafiłeś. Program ten posiada 'ogrom’ możliwości dzięki którym z łatwością zamienisz np. cały plik z filmem na odpowiedni format obsługiwany przez twój telefon komórkowy, ipad, przeglądarkę zdjęć lub inne urządzenie.

Mnie akurat interesuje funkcja zamiany pliku .acc na mp3 – ale coś mi się 'wykrzaczył’ program (możliwe, że jest to związane z brakiem odpowiednich kodeków lub mój komputer jest ta prze ze mnie okrojony że niektóre funkcje nie działają w sposób prawidłowy). Dałem mu za to drugą szansę plik flv na avi – i…”plik multimedialny został skutecznie utworzony” 😉 i faktycznie cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Dlatego polecam go!

XMedia Recode obsługuje następujące typy plików:

3GP, 3G2, AAC, AC3, AIFF, AMR, APE, ASF, AVI, AVISynth, AU, DVD, DIVX, DTS, E-AC3, FLAC, FLV, H261, H263, H264, M2TS, M1V, M2V, M3U, M3U8, M4A, M4P, M4V, MKA, MKV, MMF, MP2, MP3, MP4, MP4V, MPE, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MOV, QT, OGG, OGM, OGV, PVA, REC, RM, RMVB, SVCD, SWF, THP, TS, TRP, TP0, VCD, VOB, WebM, WMA, WMV, WPL

XMedia Recode

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,