Rylstim Screen Recorder – nagrywanie pulpitu

Rylstim Screen Recorder – mały program do nagrywania wszystkich zdarzeń dziejących się na naszym pulpicie. Program nie wymaga instalacji (wersja portable). Jedynie przyda się zainstalowanie kodeku Xvid dzięki któremu nagrany filmik będzie odpowiednio skompresowany.

Rylstim Screen Recorder zapisuje wszystkie nagarnia w formacie AVI – jeżeli więc chcemy szybko przekonwertować je do innego formatu (np. MP4, MKV, MPG, 3GP, SWF, FLV, MOV,) to polecam opisany niedawno Freemake Video Converte.

Program posiada niestety dwie zasadnicze wady; nie nagrywa dźwięku oraz brak możliwości wyboru nagrywanego obszaru (nagrywa tylko cały pulpit). Jeżeli szukasz innych programów tego typu to z pewnością coś znajdziesz tutaj: http://www.hongkiat.com/blog/win-screen-recording-softwares/

rylstim-screen-recorder

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,