GoogleMon – darmowy program do monitorowania pozycji słów kluczowych

Free Monitor for Google służy do monitorowania pozycji naszej strony / serwisu www w wyszukiwarce dla określonych słów kluczowych. Poniżej przedstawię stan na jakich pozycjach znajduje się strona mojeprogramy.com (mam nadzieje, że będzie lepiej ;))

Cechy GoogleMon:

  1. Mamy możliwość stworzenia kilka projektów dla różnych domen i słów dla których chcielibyśmy sprawdzić pozycje jakie zajmują w przeglądarce
  2. Posiada opcje importu z wcześniej przygotowanego pliku
  3. Uwzględnienie np. do 60 pozycji – będzie sprawdzał czy na dane słowo znajduje się 'w pierwszej 60-tce’ wyszukań.
  4. Szybkość odpytań 'Low’ – jeżeli zmienimy na większą, będziemy sprawdzać więcej słów kluczowych w danym projekcie i nie będziemy używać Proxy to google 'szybko zorientuje się’, że to jakiś botowy program i zblokuje nas na jakiś czas – więc np.  jak mamy 50 słów to zaznaczamy 10-15 i sprawdzamy dla nich, odczekujemy 5min i sprawdzamy dalej – tak będzie najprościej.

pozycje w google
googlemon - dodawanie słów kluczowych

googlemon - ustawienia proxy

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,