HJSplit – program do łączenia i dzielenia plików iso, rar, avi

HJSplit – mały, prosty program a dużych możliwościach – służy do łączenia i dzielenia plików iso, rar, avi. Naprawdę godny uwagi program, dzięki któremu z łatwością podzielimy każdy plik. Opiszę tylko jeden sposób do jakiego może być wykorzystany ale na pewno jego zastosowania są o wiele większe.

Jak podzielić plik w Hjsplit ?

Mamy np. obraz płyty który zajmuje ponad 4Gb lub nawet 16Gb – a co tam ;). Z nagraniem lub przeniesieniem go na pendriva o mniejszej pojemności będzie parobem – no bo jak przenieść obraz *.iso bez bawienia się z nim na pendrivie 2Gb?

Hjsplit jest w stanie podzielić obraz pliku / płyty na kilka części (sami definiujemy ich rozmiary) a później 'sklejamy je’ przy pomocy tego programu w miejscu docelowym – proste!. Nie będę opisywał co i jak bo jest to banalnie proste, przedstawię tylko screeny programu.

hjsplit opcje

hjsplit dzielenie pliku

hjsplit łączenie pliku

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,