Drukarki przemysłowe

Umożliwiają one uzyskanie precyzyjnego, czytelnego i trwałego nadruku na prawie każdego rodzaju powierzchni. Duże możliwości konfiguracji sprawiają, że można wydrukować wszelkiego rodzaju informacje, w tym kody i inne oznakowania w postaci grafiki, tekstu lub w innej, dowolnej formie. Są one jednymi z niezbędnych elementów dzisiejszych systemów automatycznej identyfikacji. Prowadząc firmę działającą w obszarze sprzedaży lub produkcji, niemal niezbędne jest zaopatrzenie się w taką drukarkę.

Drukarki te najczęściej używane są do znakowania produktów w wielu branżach – od przemysłu spożywczego, przez chemiczny i farmaceutyczny, aż po oznaczanie opakowań kosmetyków (data produkcji, przydatności, lokalizacja, symbole graficzne). Są przystosowane do ciągłego działania bez uzupełniania tuszu nawet przez kilka miesięcy. Drukarki przemysłowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba drukowania ogromnych ilości etykiet. Są przystosowane do nieprzerwanej pracy, a jednocześnie drukują szybko, a zarazem precyzyjnie. Dzięki przystosowanej do pracy w ciężkich warunkach obudowie drukarki przemysłowe są w stanie pracować przy dużym zapyleniu, bardzo wysokiej lub niskiej temperaturze oraz sporej wilgotności powietrza.

Ważne jest, aby urządzenie było proste w obsłudze. Nie wymaga wtedy wielogodzinnego szkolenia z obsługi nowych pracowników oraz w trakcie pracy nie wymaga ciągłej kontroli. Dzięki temu pracownicy mogą skupić się na innych zadaniach, nie martwiąc o jakość wydruku.

Drukarki kodów kreskowych świetnie sprawdzą się w przypadku tworzenia: etykiet logistycznych, etykiet paletowych, etykiet z kodem kreskowym, oznaczeń środków trwałych, pętelek ogrodniczych, plomb gwarancyjnych, przewieszek kartonowych, przewieszek z tworzyw sztucznych, strzałek ogrodniczych, tabliczek znamionowych, wszywek tekstylnych,

Wśród drukarek przemysłowych wyróżnić można drukarki biurkowe, przemysłowe, przenośne, półprzemysłowe, paragonowe, RFID, dla służb zdrowia, kart plastikowych, opasek na rękę oraz mechanizmy drukujące.

#Artykuł sponsorowany

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,