ALLRemote (ALLPlayer Pilot)

.

Główne funkcje i cechy programu ALLRemote (ALLPlayer Pilot)

ALLRemote (ALLPlayer Pilot) to darmowa aplikacja do przesyłania strumieniowego multimediów pomiędzy telefonem, tabletem i komputerem. Główne cechy tego programu obejmują: obsługę różnych urządzeń i systemów, łatwy i wygodny interfejs użytkownika, szybkie przesyłanie strumieniowe, możliwość przeglądania plików multimedialnych i wyświetlania ich na urządzeniach zgodnych z systemem, dodatkowe funkcje zabezpieczeń chroniących urządzenia i pliki multimedialne.

Jak obsługiwać program ALLRemote (ALLPlayer Pilot)?

Obsługa programu ALLRemote (ALLPlayer Pilot) jest prosta i intuicyjna. Wystarczy zainstalować program i zalogować się przy użyciu hasła użytkownika. Następnie możemy wybierać pliki, które chcemy przesłać, przeglądać je na stronie głównej lub tworzyć nowe playlisty. Funkcja przesyłania strumieniowego umożliwia przesłanie plików z naszego urządzenia na inne, zgodne z systemem.

Obsługiwany system operacyjny

ALLRemote (ALLPlayer Pilot) jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, MacOS, Linux, Android i iOS.

Producent

ALLRemote (ALLPlayer Pilot) jest produkowany przez firmę ALLPlayer Group.

Licencja

ALLRemote (ALLPlayer Pilot) jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU General Public License.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,