AirDroid

.

Główne funkcje i cechy programu

AirDroid to aplikacja, która umożliwia bezprzewodowe połączenie urządzenia mobilnego z komputerem, aby uzyskać dostęp i zarządzać plikami, wiadomościami, kontaktami i wieloma innymi funkcjami z telefonu z urządzenia z systemem Android na komputerze. Główne cechy tego programu obejmują przesyłanie plików, odbiór powiadomień, tworzenie kopii zapasowych danych, transfer wiadomości i kontaktów, zarządzanie aplikacjami, przełączanie obrazu ekranu i wiele więcej.

Jak go obsługiwać

Aby skorzystać z AirDroid, należy najpierw pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej lub sklepu Play Store. Następnie należy ją zainstalować zgodnie z instrukcjami i zalogować się do konta AirDroid. Po zalogowaniu na obu urządzeniach należy połączyć je bezprzewodowo i będą one widoczne jako połączone urządzenia. Ostatnim krokiem jest uzyskanie dostępu do wszystkich funkcji AirDroid i zarządzanie nimi na komputerze.

Obsługiwany system operacyjny

AirDroid jest obsługiwana na urządzeniach z systemem Android oraz na komputerach z systemem Windows i macOS.

Producent

AirDroid jest wytworem firmy Sand Studio.

Licencja

AirDroid jest dostępna na licencji Freeware.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,