Splashtop Personal

Główne funkcje i cechy programu

Splashtop Personal jest usługą umożliwiającą użytkownikom dostęp do urządzeń za pośrednictwem strumieniowego przesyłania danych z zewnętrznych urządzeń. Program umożliwia użytkownikom dostęp do wszystkich opcji i funkcji swojego urządzenia, włączając w to przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji itp. Umożliwia także udostępnianie plików między różnymi urządzeniami i łatwą współpracę. Ponadto program oferuje wbudowane bezpieczeństwo, co umożliwia dostęp do usługi tylko po uwierzytelnieniu użytkownika.

Jak go obsługiwać?

Splashtop Personal jest łatwy w obsłudze i można go zainstalować i skonfigurować bez problemu. Wymaga tylko konta Splashtop na komputerze i tabletach, a następnie można używać połączenia bezprzewodowego lub USB, aby móc uzyskać dostęp do zdalnego komputera. Użytkownik może obsługiwać Splashtop Personal za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która jest dostępna dla systemów Android, iOS i Windows.

Obsługiwany system operacyjny

Splashtop Personal obsługuje następujące systemy operacyjne: Windows (8.1, 8, 7, Vista), Mac (OS X 10.8 lub późniejszy), Linux (Ubuntu 12.04 lub wyższy, Red Hat 6.3 lub wyższy, CentOS 6.3 lub wyższy, Amazon Linux) oraz Android i iOS.

Producent

Splashtop Personal jest produktem firmy Splashtop Inc., która zajmuje się tworzeniem rozwiązań do usługi strumieniowego przesyłania danych w celu umożliwienia użytkownikom dostępu do swoich urządzeń bez przewodów.

Licencja

Splashtop Personal jest objęty licencją użytkownika końcowego (EULA), która określa warunki użytkowania oprogramowania. Licencja określa, w jaki sposób użytkownik może korzystać z programu, w tym jakie ograniczenia, jeśli jakieś są, istnieją.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,