Wrzuta Player


Główne funkcje i cechy programu Wrzuta Player

Wrzuta Player pozwala użytkownikom słuchać i wyróżniać ulubione utwory muzyczne, ściągać muzykę oraz tworzyć playlisty. Bezpośrednio w programie użytkownik może personalizować swoje listy odtwarzania, a także składanki utworów. Program łączy w sobie wyszukiwarkę i platformę do oglądania filmów. Dodatkowo posiada funkcję synchronizacji między urządzeniami, dzięki czemu użytkownik może mieć dostęp do swojej muzyki z dowolnego miejsca.

Jak obsługiwać program Wrzuta Player?

Obsługa programu Wrzuta Player jest bardzo prosta. Po zalogowaniu się do aplikacji użytkownik ma dostęp do swojej listy odtwarzania, którą może dostosować oraz edytować. Użytkownik ma także możliwość wyszukiwania utworów i filmów, a także tworzenia listy odtwarzania. Program posiada opcję synchronizacji, dzięki czemu użytkownik w dowolnym miejscu może bezpiecznie strumieniować swoją playlistę.

Obsługiwany system operacyjny programu Wrzuta Player

Wrzuta Player jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS, Android, iOS oraz Linux.

Producent programu Wrzuta Player

Producentem programu Wrzuta Player jest firma OVH.

Licencja programu Wrzuta Player

Wrzuta Player jest wolnym oprogramowaniem rozpowszechnianym na licencji GNU General Public License.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,