FLV and Media Player

Główne funkcje i cechy programu

FLV and Media Player to intuicyjny program do odtwarzania plików audio i wideo. Pozwala na odtwarzanie wszelkich plików multimedialnych, w tym m.in. AVI, MP4, FLV, WMV, MPEG, MOV i DAT. Umożliwia również dodawanie napisów do odtwarzanego materiału oraz konwersję plików na inny format. Program oferuje również szerokie możliwości w zakresie edytowania plików wideo, takie jak krótkie i długie przeskaki, zmiana rozdzielczości i proporcji strumieni oraz dostosowanie głośności i barwy dźwięku.

Jak obsługiwać FLV and Media Player

Obsługa programu jest bardzo prosta. Po uruchomieniu i połączeniu go z plikiem wideo, użytkownik może przystąpić do odtwarzania. Do programu mogą także być dodawane napisy. Oprócz odtwarzania, program umożliwia wybór formatu wyjściowego, dostosowanie ustawień pliku wideo oraz kontrolę czasu trwania sekwencji.

Obsługiwany system operacyjny

FLV and Media Player obsługuje systemy operacyjne Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.

Producent

Producentem programu jest firma Eltima Software.

Licencja

FLV and Media Player jest dostępny na licencji freeware.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,