ABBYY PDF Transformer+

Główne funkcje i cechy programu ABBYY PDF Transformer+

Program ABBYY PDF Transformer+ oferuje zaawansowane narzędzia do tworzenia, edycji, konwersji i bezpiecznego udostępniania plików PDF. Umożliwia tworzenie PDF ze wszystkich rodzajów dokumentów, takich jak pliki DOC i RTF, a także konwersję PDF do edytowanych później dokumentów Microsoft Word. Program zapewnia zabezpieczenie PDF za pomocą hasła, umożliwiając określenie poziomu przeglądania i edycji dokumentu. Umożliwia również wyodrębnienie plików PDF, wyeksportowanie wybranych elementów dokumentu i edycję tekstu, tabel i grafik.

Jak obsługiwać ABBYY PDF Transformer+?

ABBYY PDF Transformer+ oferuje intuicyjny interfejs użytkownika, który jest łatwy w obsłudze. Program pozwala edytować dokumenty PDF, tworzyć bezpieczne pliki PDF z hasłem, konwertować je do formatu DOC, a także odczytywać i edytować istniejące dokumenty PDF.

Obsługiwany system operacyjny programu ABBYY PDF Transformer+

ABBYY PDF Transformer+ jest dostępny dla komputerów z systemem Windows 7, 8, 8.1 i 10.

Producent ABBYY PDF Transformer+

Producentem programu ABBYY PDF Transformer+ jest firma ABBYY.

Licencja programu ABBYY PDF Transformer+

ABBYY PDF Transformer+ jest programem dostępnym na licencji komercyjnej.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,