RegSupreme Pro

Główne funkcje i cechy programu RegSupreme Pro

RegSupreme Pro to profesjonalny program do optymalizacji i czyszczenia komputera. Program posiada kilka głównych funkcji i cech służących do wydajnego przeglądania i naprawiania rejestru systemowego, identyfikacji i optymalizacji połączeń internetowych, blokowania złośliwych aplikacji oraz wyczyszczenia dysku twardego.

Jak obsługiwać RegSupreme Pro

Obsługa programu RegSupreme Pro jest prosta i intuicyjna. Program posiada dokładny przewodnik i porady służące wyjaśnieniu wszystkich funkcji programu. Program jest dostępny w wersji wielojęzykowej.

Obsługiwany system operacyjny

RegSupreme Pro jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows, w tym również z Windows 10.

Producent

Producentem oprogramowania RegSupreme Pro jest firma RegSupreme. Firma działa na rynku od 1998 roku, dostarczając klientom oprogramowanie do optymalizacji i czyszczenia komputerów i sprzętu.

Licencja

Program RegSupreme Pro jest dostępny na licencji komercyjnej, która zapewnia użytkownikom dostęp do pełnej wersji programu z wszystkimi dostępnymi aktualizacjami.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,