Windows Update Downloader

Główne funkcje i cechy programu

Windows Update Downloader to narzędzie, które pozwala użytkownikom pobierać, instalować i konfigurować aktualizacje systemu Windows. Program jest prosty w użyciu, skuteczny i bezpieczny. Posiada wiele funkcji, w tym automatyczne wyszukiwanie i pobieranie aktualizacji i zarządzanie wszystkimi wersjami systemu Windows.

Jak go obsługiwać

Korzystanie z Windows Update Downloader jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić program, a następnie wybrać odpowiednie ustawienia. Można wybrać, które aktualizacje mają być pobrane, a także wybrać folder, do którego będą one pobrane. Po wybraniu wszystkich ustawień można kliknąć przycisk, aby rozpocząć proces pobierania.

Obsługiwany system operacyjny

Windows Update Downloader jest obecnie kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows, w tym Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 i Windows Server.

Producent

Windows Update Downloader jest wytworem firmy AdwareRemoverSoftware.

Licencja

Windows Update Downloader jest dostępny na licencji bezpłatnej i dostępny do pobrania na oficjalnej stronie internetowej AdwareRemoverSoftware.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,