Aero Glass for Win8.1+


Główne funkcje i cechy programu

Aero Glass for Win8.1+ to jeden z popularniejszych programów do modyfikowania i ulepszania systemu Windows 8.1 i nowszych. Oferuje on m.in. dostosowywanie interfejsu użytkownika w celu zapewnienia lepszego wyglądu i wrażeń z korzystania z systemu. Program daje użytkownikom możliwość zmiany kolorów wokół okna i narzędzi, ustawienia marginesów na ekranie, usuwanie efektów refleksji, obracanie wszystkich elementów i wiele innych.

Jak go obsługiwać?

Aero Glass for Win8.1+ jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy pobrać go i zainstalować, aby skorzystać z wszystkich funkcji. Po zainstalowaniu, użytkownik będzie mógł wybrać opcje ustawień dla swojego systemu Windows. Można dopasować tło okna, kolor tła, marginesy, położenie narzędzi oraz wiele innych. Można również ustawić inne elementy systemu Windows, aby dostosować wygląd i wrażenia z użytkowania.

Obsługiwany system operacyjny

Aero Glass for Win8.1+ jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows 8.1 i nowszych.

Producent

Producentem programu Aero Glass for Win8.1+ jest firma Big Muscle.

Licencja

Aero Glass for Win8.1+ jest objęty licencją freeware. Oznacza to, że można go swobodnie używać i modyfikować bez ponoszenia dodatkowych opłat.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,