PDF Eraser

Główne funkcje i cechy programu

PDF Eraser to darmowy i skuteczny program do edycji i zmiany PDF. Program pozwala na usuwanie niechcianych elementów z plików PDF, dodawanie grafik, tekstu lub linii, rezygnację z informacji o autorze i wiele innych. Program posiada także narzędzia do rotowania stron i zmieniania ich kolejności, jak również tworzenia lub wstawiania własnych stron i wiele innych cech.

Jak go obsługiwać?

PDF Eraser jest łatwy w użyciu, dlatego obsługiwać go można bezproblemowo. Program zapewnia wygodne narzędzia i interfejs, dzieki któremu można w prosty sposób wybierać niechciane elementy i usuwać je z plików PDF. Pozwala on również na dodawanie różnego rodzaju grafiki, tekstu lub linii.

Obsługiwany system operacyjny

PDF Eraser jest kompatybilny z systemami takimi jak Windows 7, 8 i 10, a także z systemem macOS. Program jest aktualizowany na bieżąco, a producent zapewnia, że będzie współpracował z nowszymi wersjami systemów operacyjnych.

Producent

PDF Eraser jest własnością niezależnego producenta oprogramowania PDF Eraser z USA. Producent zapewnia, że program działa szybko, zapewniając zaawansowane i skuteczne narzędzia do edycji plików PDF.

Licencja

PDF Eraser jest dostępny jako darmowy program. Producent zastrzega sobie jednak prawa autorskie i udostępnia go na warunkach licencji freeware. Oznacza to, że użytkownik ma prawo do korzystania z programu w celach osobistych, ale nie ma prawa do jego redystrybucji lub sprzedaży.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,