CutePDF Writer

Główne funkcje i cechy programu CutePDF Writer

CutePDF Writer to łatwy w obsłudze program, który umożliwia tworzenie plików PDF z dowolnych aplikacji, takich jak programy do edycji tekstu i arkusze kalkulacyjne. Zawiera szereg unikalnych funkcji i narzędzi, które pozwalają tworzyć i modyfikować profesjonalnie wyglądające dokumenty, a następnie zapisywać je lub wysyłać do innych użytkowników. CutePDF Writer pozwala użytkownikom na tworzenie plików PDF, dodawanie adnotacji, tworzenie formularzy, edycję istniejących plików PDF i konwersję plików PDF do innych formatów plików.

Jak obsługiwać CutePDF Writer?

Aby skorzystać z funkcji i narzędzi CutePDF Writer, użytkownik musi pobrać i zainstalować bezpłatny program. Następnie musi uruchomić program i wybrać opcję tworzenia lub edycji pliku PDF. Program umożliwia użytkownikom dodawanie grafiki i tekstu, a także konwersję plików PDF do innych formatów plików. Użytkownik musi również określić miejsce zapisu nowo utworzonego lub edytowanego pliku PDF.

Obsługiwany system operacyjny CutePDF Writer

CutePDF Writer jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows, w szczególności Windows 7, 8.1 i 10.

Producent CutePDF Writer

CutePDF Writer został stworzony przez firmę Acro Software, która znana jest z produkcji wysokiej jakości aplikacji do tworzenia i edycji plików PDF.

Licencja CutePDF Writer

CutePDF Writer jest darmowy do użytku prywatnego. Korzystanie z programu CutePDF Writer do celów komercyjnych wymaga uiszczenia opłaty licencyjnej.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,