PC Inspector File Recovery – odzyskiwanie skasowanych danych i plików

PC Inspector File Recovery jest to pierwsze narzędzie jakiego używam do odzyskania skasowanych danych i plików. Ja stosowałem go jak dotąd do odzyskania zdjęć i spisywał się jak zawsze świetnie.

  • Program jest darmowy i prosty w obsłudze, niestety w języku angielskim ale obsługa jego jest na tyle prosta, że z pewnością każdy sobie z nim poradzi.
  • Dla początkujących mogę powiedzieć tak: nie ma co się stresować, że coś pójdzie nie tak ponieważ program odzyskuje dane a nie kasuje więc nie zaszkodzisz sobie w żaden sposób. Mam też drugą uwagę: jeżeli przez przypadek skasowałeś przed chwilą dane to nie uruchamiaj komputera ponownie! będzie ci trudniej je odzyskać. Jeżeli danych nie odzyskasz przez ten program to skorzystaj z innych.
  • PC Inspector File Recovery odzyskuje następujące typy plików: ARJ, AVI, BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV, ZIP.

PC Inspector File Recovery

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,