Ogg Vorbis Filter

Główne funkcje i cechy programu Ogg Vorbis Filter

Program Ogg Vorbis Filter jest oprogramowaniem służącym do kodowania i dekodowania plików audio za pomocą formatu Ogg Vorbis. Umożliwia on użytkownikom kodowanie i dekodowanie strumieni audio w różnych formatach, w tym WAV, MP3, WMA itp., i dostarcza im wysokiej jakości dźwięku. Program ten ma również opcje konwersji plików, takie jak konwersja strumieni audio do formatu Ogg Vorbis i jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows.

Jak obsługiwać program Ogg Vorbis Filter?

Program Ogg Vorbis Filter oferuje prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, co ułatwia jego obsługę. Program zawiera również instrukcje obsługi, które pomogą użytkownikowi łatwo i bezproblemowo korzystać z programu Ogg Vorbis Filter.

Obsługiwany system operacyjny programu Ogg Vorbis Filter

Program Ogg Vorbis Filter jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows.

Producent programu Ogg Vorbis Filter

Program Ogg Vorbis Filter jest opracowany i udostępniany przez firmę Xiph.org, zlokalizowaną na Florydzie, w USA.

Licencja programu Ogg Vorbis Filter

Program Ogg Vorbis Filter jest wydawany na licencji GNU Lesser General Public License (LGPL).

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,