Magic Burning Studio

Główne funkcje i cechy programu Magic Burning Studio

Magic Burning Studio to łatwy w obsłudze program do tworzenia kopii zapasowych danych, przegrywania muzyki, tworzenia płyt i konwersji plików audio. Program umożliwia tworzenie płyt CD, DVD i Blu-ray, w tym m.in. płyty wieloprotokołowe, wielokanałowe i wielopłytowe, a także naprawianie i klonowanie danych. Funkcja konwersji cenionego formatu audio MP3 pozwala użytkownikom konwertować swoje nagrania audio do innych popularnych formatów audio, w tym WMA, WAV i OGG.

Jak korzystać z programu Magic Burning Studio

Magic Burning Studio został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy nie mają dużego doświadczenia w tworzeniu płyt CD, DVD lub Blu-ray. Łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi platforma pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z programu, dzięki któremu każdy może tworzyć wysokiej jakości nagrania wideo i audio, a także bezpieczne kopie zapasowe i konwertować materiały wideo i audio w wybranym formacie.

Obsługiwany system operacyjny programu Magic Burning Studio

Magic Burning Studio jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, w tym Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.

Producent programu Magic Burning Studio

Program Magic Burning Studio wyprodukowany został przez Magic DVD Software. Jest to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania do tworzenia nagrań wideo i audio oraz tworzenia kopii zapasowych danych.

Licencja programu Magic Burning Studio

Magic Burning Studio można pobrać za pośrednictwem strony internetowej firmy i używać zgodnie z warunkami licencji. Użytkownicy mogą pobrać wersję próbną programu, aby przetestować go przed zakupem pełnej wersji.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,