Jakie są najpopularniejsze gry online w roku 2019?

Jakie są idealne gry na komputer, smartfon lub tablet? Są to gry online, z których korzystać można dosłownie wszędzie -wystarczy mieć niezakłócony dostęp do internetu.

Jakie są najpopularniejsze gry online w roku 2019?

Jedną z cieszących się największą popularnością gier online jest Roblox. Jest to zabawa, w której gracze mają możliwość samodzielnego kształtowania otaczającej ich rzeczywistości, poprzez takie działania jak:

– wytwarzanie własnych przedmiotów, które oczywiście przeznaczone są do stosowania w dalszym etapie gry,

– wznoszenie budynków użytkowych,

– tworzenie bardzo różnorodnych miejsc akcji.

Co ciekawe, wielu graczy twierdzi, że duża część elementów tworzących składowe gry jest niezwykle podobna do bardzo popularnych klocków lego.Tak naprawdę gra daje bardzo duże możliwości popuszczenia wodzy fantazji. Każdy gracz ma możliwość samodzielnego stworzenia własnej postaci, od początku do końca wedle własnych upodobań. Roblox to niezwykle elastyczna gra, która już od pierwszych minut zjednuje sobie szeroki grono zwolenników.

Poza Roblox, dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się również gra Howrse. Jest to darmowa gra, w której cała akcja opiera się o hodowle koni i kucyków. Co ważne, jest to gra dostępna całkowicie w języku polskim, więc idealnie sprawdzi się jako popołudniowa zabawa nawet u najmłodszych. Gracze wcielają się w rolę szefowej ośrodka jeździeckiego, dzięki czemu są w stanie zrozumieć ogrom odpowiedzialności związanej z pełnieniem takiej funkcji (to bardzo wartościowy aspekt edukacyjny tej gry). Ta gra niejako spełnienie marzeń miłośników koni – gracze nie tylko zajmują się karmieniem zwierząt, ale również przygotowywaniem ich do ważnych zawodów i czynnościami pielęgnacyjnymi.

Miłośnicy dość rozbudowanych i wymagających nieco nakładu wolnego często sięgają po Grepolis. Choć gra jest niezwykle wymagająca, to jest też ogromnie pasjonująca, przez co wiele osób gdy tylko zacznie w nią grać, nie chce przestać. Kluczem to osiągnięcia sukcesu w tej grze jest zbudowanie możliwie jak najsilniejszego imperium, które będzie efektywnie zbierało pieniądze i podbijało wszystkie okoliczne tereny.

W zestawieniu najpopularniejszych gier online nie mogło zabraknąć również typowej gry przygodowej, a mianowicie chodzi tu i Rycerzy i Księżniczki. Gra ciekawie łączy w sobie elementy pochodzące z gier strategicznych oraz farerskich. Grafika na wysokim poziomie i bardzo ciekawa fabuła sprawiają, iż szybo gra zaczyna wciągać w swój świat graczy w bardzo różnym wieku.

W zestawieniu najpopularniejszych gier nie mogło oczywiście zabraknąć również Forge od Empieres, gry przenoszącej graczy w epokę kamienia, całkowicie pozbawioną współczesnych, dla wielu wręcz niezbędnych w codziennym życiu cywilizacyjnych zdobyczy. Gra opiera się na dowodzeniu niewielką wioską tak, aby nie tylko powiększała ona sukcesywnie swój obszar, ale również rozwijała nowe technologię i pozyskiwała coraz to nowsze przedmioty, ułatwiające codzienne życie jej mieszkańców. Celem jest przeniesienie wioski do innej, coraz to lepszej epoki.

#Artykuł sponsorowany

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,