Najpopularniejsze strony z grami

Coraz więcej osób poszukuje sprawdzonych stron z darmowymi grami online. W sieci pojawiło się wiele portali, które jedynie wyłudzają pieniądze. Właśnie dlatego podczas poszukiwań gier należy zachować szczególną ostrożność. Najlepiej wybierać witryny, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że rozrywka będzie bezpieczna. Poniżej umieszczono zestawienie najlepszych stron z darmowymi grami online.

1. Gry Friv – to rozbudowana strona, gdzie można znaleźć wyłącznie darmowe gry online. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Znajdują się tutaj produkcje z rozmaitych kategorii – zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Można tutaj znaleźć m.in. Slitherio, Subway Surf, Vex 4, Rebel Forces, Bob The Robber, Gold Mine, Micro Tank Battle, a także wiele więcej. Uruchomienie gry jest niezwykle proste i szybkie, więc poradzą sobie z tym nawet najmłodsi.

2. Armor Games – to funkcjonalna oraz prosta w obsłudze witryna, gdzie znajdują się bezpłatne gry online. Jest to strona w języku angielskim. Można znaleźć tutaj gry przygodowe, akcji, strategiczne, strzelanki, puzzle, a także wiele innych. To idealna propozycja zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. To najpopularniejszych tytułów można zaliczyć m.in. Landor Quest 2, Rotate, Push, Press the Button, Sum Blocks, Wondrous Lands. W katalogach znajduje się wiele prostych i niewymagających gier, które nie wymagają dużych umiejętności. Nie brakuje również bardziej zaawansowanych produkcji.

3. MMOGame – jest to doskonała propozycja dla starszych graczy. Wybór nie jest szeroki, jak na poprzednich stronach, jednak można znaleźć tutaj produkcje wyjątkowo wciągające, które wymagają sporego zaangażowania. Przed rozpoczęciem zabawy należy jednak się zarejestrować. Istnieje możliwość pobrania gier na komputer, więc wszystko zależy od naszych upodobań. Warto podkreślić, że na opisywanej stronie można znaleźć najwięcej gier wieloosobowych, co z pewnością ucieszy zwolenników tej formy rozgrywki. Prawdziwym hitem stały się takie tytuły, jak np. BiteFight, Ikariam, czy też OGame.

4. Bananki – jest to strona, która stanowi połączenie serwisu społecznościowego oraz katalogu gier. Znajdziemy tutaj ranking najlepszych graczy. Z pewnością zadowoli to osoby, które lubią rywalizację. Zabawa wymaga rejestracji i zakładania własnego konta, co jest wielkim plusem. Można tutaj znaleźć takie gry online, jak np. Realm Grinder, Bit Heroes, Crusaders of the Lost Idols, Card Hunter, Naruto, Trimps, a także wiele innych.

#Artykuł sponsorowany

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,