Jak zaprojektować unikalne, personalizowane prezenty dla najbliższych?

Laptop computer with softcase on white table.

Podaruj w prezencie unikatowy pokrowiec na laptopa, telefon lub tablet. Stwórz samodzielnie projekt, który spersonalizuje etui.

Kup w prezencie pokrowiec MacBook air 13

Przed Tobą urodziny dziewczyny, imieniny chłopaka? Szukasz prezentu na Dzień Ojca albo Walentynki? Niezależnie od okazji zawsze sprawdzi się trwałe i estetyczne etui na elektronikę. Aby mieć pewność, że rozmiar będzie idealnie pasował, dzięki czemu sprzęt będzie maksymalnie bezpieczny, sięgnij po pokrowiec stworzony z myślą o konkretnych urządzeniach np.: etui macbook pro 13 lub pokrowiec macbook air 13. W Youpibag znajdziesz szeroki wybór wzorów, ale co ciekawsze, możesz również samemu skomponować projekt grafiki. Dzięki temu zyskasz prezent od serca. Nie będzie to banalny gadżet kupiony naprędce w markecie, lecz coś zupełnie nietypowego, stworzonego z myślą o konkretnej osobie, a przy tym o praktycznym zastosowaniu.

Co ważne, możesz zamówić pokrowiec na laptopa, ale również na telefon i tablet. Komplet etui to stylowy dodatek każdego, komu zależy na bezpieczeństwie urządzeń oraz niebanalnym efekcie estetycznym.

Jak wykonać oryginalny projekt etui MacBook pro 13?

Zanim zamówisz prezent, na stronie Youpibag możesz szczegółowo zaplanować każdy jego detal. Wybierz kolor tyłu i przodu etui, wzór, który zostanie zastosowany w kieszeni wewnętrznej, a także kolor przeszyć i suwaka. Opcjonalnie możesz również zaznaczyć chęć doszycia krótkiej rączki do wygodnego przenoszenie komputera albo długiego paska, który sprawi, że pokrowiec stanie się torbą na macbook pro 13.

Jak wybrać grafikę, motyw przewodni? Postaraj się pomyśleć, co kręci osobę, którą chcesz obdarować? Jakie są jej ulubione kolory, co jest jej pasją, co lubi robić, co ją odpręża i jakie ma marzenia. Zdecyduj się na jeden z printów dostępnych wśród inspiracji sklepu lub ściągnij odpowiedni plik, może zdjęcie, ze swojego komputera.

Jeśli chcesz, do grafiki dołącz tekst, który będzie indywidualnym hasłem motywacyjnym, dodającym wiary w siebie, albo jakimś Waszym wspólnym żartem, z którego nikt poza Wami się nie śmieje. Tego rodzaju podarunek z pewnością spotka się z miłym przyjęciem i zostanie zapamiętany na długo.

#Artykuł sponsorowany

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,