ComboFix – skanowanie i usuwanie: adware, spyware, trojanów, robaków

ComboFix jest znanym i poważanym narzędziem służącym 'do walki’ z programami typu adware, spyware, trojany, robaki czyli 'złośliwym oprogramowaniem’.

Można powiedzieć, że Comofix stanowi dobre uzupełnienie programu antywirusowego i innych programów np. SpyBot. Program jest całkowicie darmowy i nie trzeba go instalować.

Jest on używany przeze mnie gdy do czynienia mam z komputerem który jest zaniedbany przez swojego właściciela. Już na pierwszy rzut oka widać 'tonę śmieci na pulpicie’ w autostarcie masę podejrzanych wpisów a skanerowi komputera miało miejsce 'w niepamiętnych czasach’ – wtedy to Combofix wkracza do akcji 🙂

Można powiedzieć, że program jest dla 'średnio zaawansowanych’ jednak nawet dla laika nie będzie stanowił problemu ponieważ wszystkie procesy są zautomatyzowane (skanowanie może potrwać nawet 10-15min i nie należy go przerywać)

Instrukcja Combofix Szczegółowa Instrukcja Combofix

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,