Bullzip PDF Printer

.

Główne funkcje i cechy programu Bullzip PDF Printer

Bullzip PDF Printer to profesjonalny program do tworzenia i drukowania plików PDF z dowolnego programu zarządzanego przez system Windows. Program jest łatwy w użyciu, dzięki czemu jest bardzo popularny i szeroko stosowany przez miliony użytkowników. Głównymi funkcjami i cechami programu Bullzip PDF Printer są: możliwość tworzenia i drukowania plików PDF z dowolnego programu zarządzanego przez system Windows, opcja dołączania formularzy do plików PDF, obsługa wielu języków, bezpieczeństwo plików i możliwość podpisywania plików PDF.

Jak go obsługiwać?

Można go łatwo obsługiwać, nawet dla tych, którzy nie mają wielkiej wiedzy technicznej. Wystarczy zainstalować program z oficjalnej strony producenta, a następnie otworzyć dowolny dokument w wybranym programie i wybrać opcję drukowania. Po wybieraniu opcji drukowania zostanie otwarte okno konfiguracji Bullzip PDF Printer, gdzie można wprowadzić ustawienia i w przypadku potrzeby skonfigurować szczegóły.

Obsługiwany system operacyjny

Bullzip PDF Printer jest kompatybilny z systemami Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 i ma wymagania systemowe Windows 98/ME/2000/XP/2003.

Producent

Bullzip PDF Printer jest opracowany i wydawany przez firmę Bullzip.com, firmę informatyczną z siedzibą w Danii.

Licencja

Bullzip PDF Printer jest dostępny jako darmowy program do użytku osobistego i edukacyjnego. Można go również używać w firmach, ale wtedy wymagana jest licencja komercyjna.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,