Bullzip PDF Studio

Główne funkcje i cechy programu Bullzip PDF Studio

Bullzip PDF Studio jest profesjonalnym programem do tworzenia, edycji i konwersji plików PDF. Użytkownicy mogą tworzyć nowe pliki PDF z dowolnego programu aplikacji, która umożliwia drukowanie. Inne funkcje obejmują edycję plików PDF, włączanie znaków wodnych, dodawanie wpisów w oknie dialogowym, przycinanie i/lub dodawanie stron, kompresję i szyfrowanie plików PDF.

Jak go obsługiwać?

Bullzip PDF Studio jest bardzo łatwy w obsłudze. Użytkownicy wybierają plik PDF do edycji i używają przyjaźnie zaprojektowanych narzędzi, aby wprowadzać zmiany. Program oferuje również szeroką gamę opcji i funkcji, które ułatwiają edycję i konwersję plików PDF.

Obsługiwany system operacyjny

Bullzip PDF Studio jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows (od wersji 7 do 10). Użytkownicy Mac i Linux mogą korzystać z niego na tych platformach, korzystając z programu przenośnego, który nie wymaga instalacji.

Producent

Bullzip PDF Studio jest produkowany przez firmę Bullzip, która jest częścią grupy The Bullzip Group. Firma ma dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania do tworzenia i edycji plików PDF.

Licencja

Bullzip PDF Studio jest dostępny za darmo do użytku domowego. Użytkownicy biznesowi muszą uzyskać licencję komercyjną. Użytkownicy mają również dostęp do szerokiej gamy wsparcia i dodatkowych funkcji, które umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie i edycję plików PDF.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,