Adobe Acrobat Reader DC

Główne funkcje i cechy programu

Adobe Acrobat Reader DC to program przeznaczony do wyświetlania, drukowania i komentowania plików w formacie PDF. Program oferuje szeroką gamę funkcji, w tym wyszukiwanie tekstu, podpisywanie dokumentów, tworzenie zakładek i ustalanie haseł, a także konwersję plików PDF na pliki programu Microsoft Word, Excel lub PowerPoint.

Jak go obsługiwać?

Adobe Acrobat Reader DC jest łatwy w obsłudze i można się nim szybko nauczyć. Obsługa programu nie wymaga wcześniejszej wiedzy technicznej ani specjalnych umiejętności. W programie jest wiele przydatnych instrukcji, a także informacji o obsłudze.

Obsługiwany system operacyjny

Adobe Acrobat Reader DC jest kompatybilny z systemami Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X.

Producent

Adobe Acrobat Reader DC jest wytwarzany przez firmę Adobe, która jest wiodącą firmą produkującą oprogramowanie dla branży kreatywnej i multimedialnej. Adobe jest znana z produkcji zaawansowanych oprogramowań, takich jak Photoshop, Illustrator, Lightroom i inne.

Licencja

Adobe Acrobat Reader DC jest bezpłatny w użytkowaniu. Nadal jednak istnieje możliwość wykupienia wersji płatnej z dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość tworzenia i edytowania plików PDF.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,