Adobe Reader XI

Główne funkcje i cechy programu Adobe Reader XII

Adobe Reader XII to popularny program do otwierania, przeglądania i drukowania plików PDF. Program oferuje wszechstronne i wygodne narzędzia do pracy z plikami PDF, takie jak: obsługa komentarzy, edycja tekstu i obrazów, udostępnianie plików, wydruk w trybie wysokiej jakości itp. Program umożliwia również korzystanie z możliwości chmury Adobe Document Cloud do przechowywania i udostępniania plików.

Jak obsługiwać program Adobe Reader XII

Adobe Reader XII jest łatwy w użyciu dzięki jego zaawansowanemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Aplikacja oferuje wiele wygodnych narzędzi do przeglądania, drukowania, edycji i udostępniania plików PDF. Aby korzystać z aplikacji, należy po prostu otworzyć plik PDF i użyć dostępnych narzędzi.

Obsługiwany system operacyjny Adobe Reader XII

Adobe Reader XII jest dostępny na systemy operacyjne Microsoft Windows i Apple macOS. Aplikacja jest również dostępna na systemy Android i iOS, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się w pełni funkcjonalną wersją programu na swoich urządzeniach przenośnych.

Producent Adobe Reader XII

Adobe Reader XII jest produktem Adobe Systems Incorporated, amerykańskiego producenta oprogramowania i serwisów internetowych. Firma jest wiodącym producentem oprogramowania z zakresu grafiki komputerowej i przetwarzania dokumentów.

Licencja Adobe Reader XII

Adobe Reader XII jest dostępny na licencji freeware, co oznacza, że aplikacja jest darmowa do użytku osobistego i do celów edukacyjnych.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,