WiNToBootic

.

Główne funkcje i cechy programu WiNToBootic

Program WiNToBootic stanowi niezawodny, szybki i łatwy w użyciu sposób tworzenia obrazów nośników pamięci USB. Umożliwia tworzenie obrazu w systemach Windows, wybór wielu formatów obrazów, kopiowanie plików bezpośrednio do nośnika USB, a także testowanie jego działania. To wszystko pozwala na bezproblemową instalację systemu operacyjnego.

Jak obsługiwać WiNToBootic?

WiNToBootic jest doskonale zaprojektowanym narzędziem, dzięki czemu jego obsługa jest prosta. Po skonfigurowaniu wybranych ustawień, wybraniu nośnika USB i wybraniu obrazu systemu operacyjnego, wystarczy wybrać opcję Uruchom, aby utworzyć obraz. Po zakończeniu tworzenia obrazu można go skopiować na nośnik USB lub sprawdzić jego działanie.

Obsługiwany system operacyjny przez WiNToBootic

WiNToBootic obsługuje główne systemy operacyjne Microsoft Windows, w tym Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

Producent WiNToBootic

WiNToBootic jest programem przez firmę Hasleo Software. Firma ta specjalizuje się w tworzeniu narzędzi do tworzenia obrazów dysków systemu Windows.

Licencja WiNToBootic

WiNToBootic jest darmowym programem i dostępny jest na licencji freeware. Oznacza to, że możesz go używać bezpłatnie, bez ograniczeń.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,