Universal USB Installer

.

Universal USB Installer to darmowy program do instalacji systemu operacyjnego, który został zaprojektowany z myślą o wszystkich użytkownikach komputerów. Program umożliwia użytkownikom instalację systemu operacyjnego na nośniku USB, dzięki czemu możesz przenieść swój system operacyjny do innego komputera. Obsługa programu jest bardzo prosta – wystarczy wybrać system operacyjny, który chcesz zainstalować, wskazać ścieżkę do pliku ISO, a następnie wskazać dysk USB jako miejsce docelowe. Następnie Universal USB Installer zajmie się resztą procesu tworzenia własnego nośnika USB. Universal USB Installer jest produktem firmy Pen Drive Linux.

Universal USB Installer to prosty, darmowy program do instalacji systemu operacyjnego na nośniku USB. Program jest łatwy w użyciu, a producentem jest firma Pen Drive Linux. Pozwala to na tworzenie własnego nośnika USB, co umożliwia przenoszenie systemu operacyjnego do innych komputerów.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,