Windows Live Messenger

Główne funkcje i cechy programu Windows Live Messenger

Windows Live Messenger to internetowa aplikacja do komunikacji tekstowej lub wideo, umożliwiająca rozmowy grupowe, wysyłanie plików, korzystanie z czatu tekstowego lub głosowego, a także udostępnianie zdjęć i listy kontaktów innym użytkownikom. Program oferuje również możliwość korzystania z czatu wideo, dzięki czemu użytkownicy mogą współdzielić swoje kamery internetowe i widzieć się na żywo.

Jak obsługiwać Windows Live Messenger?

Windows Live Messenger jest łatwy w obsłudze i dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Aby skorzystać z tego programu, użytkownik musi zalogować się na swoje konto Microsoft, a następnie uzyskać dostęp do aplikacji Windows Live Messenger. Program zawiera kilka przycisków umożliwiających szybkie wykonanie czynności, takich jak wysłanie wiadomości, kontaktowanie się ze znajomymi i dostęp do czatu wideo.

Obsługiwany system operacyjny Windows Live Messenger

Windows Live Messenger jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Android, iOS i Windows Phone.

Producent Windows Live Messenger

Microsoft to producent programu Windows Live Messenger.

Licencja Windows Live Messenger

Windows Live Messenger jest dostępny na licencji zamkniętej, którą można znaleźć na stronie internetowej Microsoft. Licencja obejmuje ograniczoną liczbę funkcji i może być zmieniana w dowolnym momencie przez Microsoft.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,