Facebook Messenger for Windows

.

Główne funkcje i cechy programu

Facebook Messenger dla Windows to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwego komunikowania się z innymi osobami za pośrednictwem czatu wideo, audio i tekstu. Aplikacja pozwala użytkownikom prowadzić czaty grupowe z wielu osób, wykonywać połączenia wideo i audio, wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe, wysyłać i odbierać pliki, przeglądać i dodawać kontakty, korzystać z powiadomień i innych funkcji.

Jak go obsługiwać

Aby obsługiwać Facebook Messenger for Windows, najpierw musisz pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim komputerze. Następnie musisz zalogować się do aplikacji za pomocą swojego adresu e-mail lub numeru telefonu oraz hasła. Jeśli już to zrobisz, będziesz mógł skorzystać z wielu dostępnych funkcji, w tym wysyłania i odbierania wiadomości, prowadzenia czatów grupowych, wykonywania połączeń wideo i audio i wiele więcej.

Obsługiwany system operacyjny

Facebook Messenger dla Windows jest dostępny jedynie dla platformy Windows. Aplikacja obsługuje systemy Windows Vista, Windows XP, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10.

Producent

Facebook Messenger dla Windows został opracowany przez firmę Facebook.

Licencja

Facebook Messenger dla Windows jest dostępny jako darmowa aplikacja. Użytkownicy mogą bezpłatnie pobrać i korzystać z programu.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,