Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Główne funkcje i cechy programu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych zapewnia zestaw zaawansowanych narzędzi do tworzenia i edytowania dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji multimedialnych, publikacji internetowych, grafiki i animacji oraz analizy danych. Główne funkcje obejmują specjalne narzędzia do tworzenia i edytowania dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji multimedialnych, rozbudowane opcje wyszukiwania i współpracy w sieci, szczegółowe narzędzia do tworzenia stron internetowych, wygodne opcje udostępniania i publikacji materiałów oraz moduły analityczne do przetwarzania i analizowania danych.

Jak obsługiwać program Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych posiada intuicyjny interfejs, który łatwo zrozumieć i zapewnia szybki dostęp do narzędzi i funkcji programu. Użytkownicy mogą korzystać z licznych samouczków, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych funkcji. Istnieją także wielokrotnie nagradzane wersje Centrum Pomocy, które pomagają użytkownikom w wykonywaniu różnych zadań.

Obsługiwany system operacyjny programu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych jest kompatybilny z systemami Microsoft Windows (w tym z Windows XP SP2 i Windows Vista SP1 oraz nowszymi wersjami).

Producent programu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Program Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych został wyprodukowany przez Microsoft Corporation – lidera w oprogramowaniu biznesowym.

Licencja programu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Użytkownicy Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych mogą korzystać z tego programu na podstawie licencji jednego użytkownika, na jeden komputer. Licencja zawiera również dziesięcioletnią gwarancję na produkty Microsoft.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,