Microsoft Office Project Professional

Główne funkcje i cechy programu Microsoft Office Project Professional

Microsoft Office Project Professional to program do zarządzania projektami i pracami planowymi. Oferuje narzędzia do tworzenia harmonogramów, wizualizacji i szacowania postępu projektu. Pozwala na wizualne wyświetlenie i analizowanie postępu projektu, umożliwiając lepszą koordynację procesu. Użytkownikom dostarcza szczegółowych informacji na temat wydajności i postępu, jak również platformę do zarządzania wątkami i zadaniami.

Jak obsługiwać Microsoft Office Project Professional?

Microsoft Office Project Professional jest łatwy w obsłudze. Umożliwia tworzenie planów i harmonogramów, wykorzystanie trybów edycji i śledzenie postępu projektu. Umożliwia również wizualne tworzenie wykresów i diagramów, a także udostępnia narzędzie do analizy i raportowania.

Obsługiwany system operacyjny

Microsoft Office Project Professional obsługuje systemy operacyjne Windows, w tym Windows 7, 8, 8.1, 10 oraz Windows Server 2016.

Producent

Microsoft Office Project Professional jest produkowany i dystrybuowany przez firmę Microsoft Corporation.

Licencja

Microsoft Office Project Professional jest objęty licencją nazwaną Microsoft Office Project Professional. Użytkownicy mogą kupić produkt na różne okresy czasu, w zależności od własnych potrzeb.

O PORTALU

Polecam tylko sprawdzone programy! Zdecydowana większość to darmowe programy do użytku zarówno w domu jaki i w firmie. Przeważnie są one rozpowszechniane na licencji GNU i Freeware. Dostępne tutaj w wersji przenośnej portable - czyli bez instalacji a więc wystarczy je uruchomić. Sprawdzone - używane przez mnie od kilku lat.

,